REKLAMA
Tour de spółki

Debiut Orion Investment na rynku głównym GPW możliwy w III kw. '15

2015-05-18 14:45
publikacja
2015-05-18 14:45

Orion Investment, spółka notowana na rynku NewConnect, liczy na debiut na rynku głównym GPW w trzecim kwartale 2015 r. Planuje także wyemitować 200 tys. akcji - poinformowała spółka w komunikacie.

"KNF wznowił na nasz wniosek postępowanie zawieszone 2 lata temu. Decyzję o wznowieniu starań o zatwierdzenie prospektu podjęliśmy w oparciu o analizę sytuacji na rynku kapitałowym oraz perspektyw dla naszej Grupy Kapitałowej na najbliższe kilka lat" - powiedział cytowany w komunikacie Tadeusz Marszalik, prezes Orion Investment.

"Mamy zamiar zaoferować inwestorom do 200 tys. akcji nowej emisji i docelowo przenieść notowania spółki z NewConnect na rynek regulowany GPW" - dodał.

Jak napisano w komunikacie, zarząd spółki będzie dążył do tego, aby debiut został przeprowadzony w trzecim kwartale 2015 roku.

W lipcu 2012 r. spółka złożyła prospekt emisyjny do KNF-u, ale w kwietniu 2013 r. wystąpiła z wnioskiem o zawieszenie postępowania w sprawie jego zatwierdzenia.

Emitent informował w minionym tygodniu, że Komisja Nadzoru Finansowego wznowiła na jego wniosek postępowanie w sprawie zatwierdzenia prospektu emisyjnego.

Orion Investment to spółka z branży budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. (PAP)

sar/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki