REKLAMA
WEBINAR

Coraz więcej "byków" na GPW. Co 5. inwestor oczekuje spadków

2022-11-13 13:06
publikacja
2022-11-13 13:06

Odsetek inwestorów spodziewających się w ciągu sześciu miesięcy trendu wzrostowego na GPW wzrósł o 7,9 pkt. proc. i wyniósł 57,9 proc. Odsetek respondentów oczekujących trendu spadkowego spadł o 2,8 pkt. proc. do 20,7 proc. - wynika z cotygodniowego sondażu Indeksu Nastrojów Inwestorów.

Coraz więcej "byków" na GPW. Co 5. inwestor oczekuje spadków
Coraz więcej "byków" na GPW. Co 5. inwestor oczekuje spadków
fot. zhu difeng / / Shutterstock

Poniżej przedstawiono wyniki sondażu Indeksu Nastrojów Inwestorów (INI) za tydzień zakończony 10 listopada.

Inwestorzy oczekują w ciągu najbliższych 6 miesięcy trendu:

• wzrostowego (byki): 57,9 proc. (+7,9 proc.)

• bocznego (neutralni): 21,4 proc. (-5,1 proc.)

• spadkowego (niedźwiedzie): 20,7 proc. (-2,8 proc.)

Indeks Nastrojów Inwestorów jest cotygodniowym badaniem prowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W badaniu bierze udział ponad 350 inwestorów tygodniowo. (PAP Biznes)

pr/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Potrzebujesz niezawodnego połączenia            z siecią? Sprawdź ofertę Plusa dla firm!

Potrzebujesz niezawodnego połączenia z siecią? Sprawdź ofertę Plusa dla firm!

Komentarze (1)

dodaj komentarz
newsman
jak bronilismy grunwaldu to juz wtedy pisalem ze idziemy na powstanie listopadowe i ono bedzie juz niebawem a potem na styczniowe....w nowy rok powinnismy wejsc na olimpiade w SYD ney

Powiązane: Hossa na giełdzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki