REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

COPERNICUS: Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy w dniu 31 października 2019 r.

2019-10-31 14:12
publikacja
2019-10-31 14:12
Dodaj Bankier.pl w Google
Zarząd Spółki pod firmą Copernicus Securities S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Spółka) przekazuje do publicznej wiadomości wykaz akcjonariuszy posiadających, co najmniej 5% liczby głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki, które odbyło się 31 października 2019 r.:

1. Marek Witkowski - posiadający na tym Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy 261.510 sztuk akcji Spółki, co stanowiło 44,50 % udziału w ogólnej liczbie głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy w dniu 31 października 2019 r. oraz stanowiło 24,05 % ogólnej liczby głosów w Spółce;

2. Marcin Billewicz - posiadający na tym Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy 217.441 sztuk akcji Spółki, co stanowiło 37,00 % udziału w ogólnej liczbie głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy w dniu 31 października 2019 r. oraz stanowiło 20,00 % ogólnej liczby głosów w Spółce;

3. Certus Development Sp. z o.o. SKA - posiadający na tym Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy 108.720 sztuk akcji Spółki, co stanowiło 18,50 % udziału w ogólnej liczbie głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy w dniu 31 października 2019 r. oraz stanowiło 10,00 % ogólnej liczby głosów w Spółce.


Zgodnie z listą obecności Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki w dniu 31 października 2019 r. reprezentowani byli akcjonariusze posiadający 587.671 sztuk akcji Spółki, stanowiących 587.671 głosów w Spółce, co stanowiło 54,05 % ogólnej liczby głosów.

Ogólna liczba głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki wynosi 1.087.206 głosów.

Podstawa prawna:
Art. 70 ust. 3 ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki