CI Games odwołuje prognozę przepływów finansowych

2019-07-10 16:28
publikacja
2019-07-10 16:28

Zarząd CI Games odwołał prognozę przepływów finansowych w grupie w okresie od IV kwartału 2018 r. do III kwartału 2019 r. - podała spółka w komunikacie.

/ fot. CI Games / youtube.com

Jak podano, decyzja o odwołaniu prognozy za okres II i III kwartału 2019 r. spowodowana jest: zmianą jednego z istotnych założeń, na których oparto prognozę, tj. zakończeniem przez spółkę współpracy z Defiant Studios LLC; znaczącym spadkiem nakładów inwestycyjnych w III kwartale 2019 r. spowodowanym zmianą zespołu produkcyjnego gry "Lords of the Fallen 2"; rozpoczęciem przez spółkę rozmów z potencjalnymi podwykonawcami gry "Lords of the Fallen 2"; przeprowadzeniem przez spółkę emisji akcji serii H w ramach oferty publicznej, w wyniku której spółka pozyskała dodatkowe finansowanie w wysokości ok. 9,2 mln zł.

Jednocześnie zarząd spółki podjął decyzję o niepublikowaniu kolejnej prognozy.

"Zarząd spółki wskazuje, że środki posiadane obecnie przez spółkę pozwalają na dalszą realizację strategii spółki i grupy kapitałowej CI Games oraz produkcję gry +Sniper Ghost Warrior Contracts+, której premiera odbędzie się w 2019 roku. Spółka będzie realizować cele emisyjne sformułowane w związku z emisją akcji serii H po zaksięgowaniu wpływów z tej emisji" - napisano w komunikacie.

Pod koniec listopada 2018 roku spółka prognozowała, że na koniec III kwartału 2019 roku jej środki finansowe zmniejszą się do 7,4 mln zł z 39,1 mln zł. (PAP Biznes)

pel/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
mul_roboczy
Bo jak to na GPW jak potrzeba kasy to drukuje nowe akcje
trollmaster
Jakim cudem ta firma jeszcze nie zbankrutowala.

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki