REKLAMA

Biomed Lublin ma umowę na dystrybucję Distreptazy w Polsce

2020-10-29 18:52
publikacja
2020-10-29 18:52
Puls Biznesu

Biomed Lublin podpisał ze spółką Symphar umowę na dystrybucję i promocję Distreptazy w Polsce - podała giełdowa spółka w komunikacie. Prognozowana wartość umowy wynosi około 36,7 mln zł w pierwszych pięciu latach jej obowiązywania.

W zamian za usługi świadczone przez Symphar, Biomed Lublin zobowiązał się płacić wynagrodzenie, którego miesięczna wartość uzależniona będzie od sprzedaży produktu w danym miesiącu.

Umowa została zawarta na okres do 31 sierpnia 2025 roku. Następnie, bez konieczności składania oświadczeń przez strony, umowa zostanie przedłużona na kolejne trzy lata.

Strony określiły prognozowany poziom sprzedaży oraz minimalny poziom zamówień, które zwiększają się w każdym roku obowiązywania umowy. Prognozowana wartość umowy wynosi około 36,7 mln zł w pierwszych pięciu latach jej obowiązywania.

Distreptaza to lek stosowany w ginekologii przy przewlekłym zapaleniu przydatków oraz w leczeniu choroby hemoroidalnej. Jest to jeden ze strategicznych produktów Biomedu Lublin. (PAP Biznes)

sar/ gor/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki