Biedronka otwiera pierwszy outlet

Biedronka otworzy swój pierwszy outlet 12 lipca w Poznaniu. Jak zapowiada właściciel sieci Jeronimo Martins Polska, przeceny towarów będą sięgać tam nawet 80 proc. 

Sieć sklepów Biedronka rusza z projektem, który pozwoli zaoszczędzić kupującym jeszcze więcej. Chodzi o nowy format sklepu - outlet. Jeronimo Martins Polska poinformowało, że w ofercie znajdą się pełnowartościowe towary pochodzące z poprzednich kolekcji. Z zapowiedzi wynika, że będzie można zaoszczędzić od 30 do nawet 80 proc.

W ofercie znajdą się m.in. sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, zabawki, akcesoria do ogrodów oraz chemia gospodarcza i kosmetyki. Wśród aktualnych promocji w Poznaniu kupić będzie można m.in. zestaw gamingowy master FX Hykker w cenie 24,99 zł/zest., wyciskarkę wolnoobrotowa do soków w cenie 149 zł/szt. czy mop obrotowy z wiadrem w cenie 19,99 zł/zest. 

Pomysł sam w sobie nie jest nowy

Pomysł nie jest zupełnie nowy, bowiem od 2014 roku istniały takie placówki o nazwie Towaroteka, jednak nie były odrębną siecią sklepów rozwijaną w ramach struktury Jeronimo Martins Polska. Powstawały w miejscach, gdzie wcześniej znajdowały się sklepy Biedronki, część z nich była także mobilna - koło placówek sieci stawiano namioty, w których oferowano tańsze produkty non-food z zakończonych już ofert specjalnych.

Przeważnie nie były to jednak rozwiązania stałe, takich placówek w całej Polsce było tylko 8: w Bartoszycach, Drzewicy, Gdańsku, Lublinie, Olsztynie, Olsztynku, Radomiu oraz w Szprotawie. W przypadku outletu w Poznaniu będzie on czynny od poniedziałku do soboty w godz. 8.00-21.00 oraz w niedziele handlowe od 9.00-20.00. Póki co nie wiadomo, czy sieć planuje kolejne takie sklepy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej outletu.

DU

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 1 niepelnosprawny_org

fajnie, te narzedzia nitecore na prawde godne uwagi, choć nie przepadam za outletami, ale tu kto wie, moze zajrze, moze nieraz...

! Odpowiedz
0 5 fred_

Tam beda pchali torebki Witchena na potege.

! Odpowiedz
2 14 skasowane_konto

świetne rozwiązanie dla oszczędnych, coś jak szmatex do którego kobiety chodzą dla rozrywki i czasem znajdą perełkę pół darmo. Tak teraz outlet z elektroniką to rozwiązanie dla głównie dla mężczyzn. Brawo pomysłu.

! Odpowiedz
7 29 glos_rozsadku

Co to znaczy outlet? Nie ma takiego słowa w języku polskim.

! Odpowiedz
15 11 eresz1

Już jest.

https://sjp.pl/outlet

! Odpowiedz
10 6 skasowane_konto

a kolega nigdy nie widział słownika wyrazów obcych? taka wielka księga.

! Odpowiedz
9 16 glos_rozsadku odpowiada skasowane_konto

tu jest Polska i mówi się po polsku.

! Odpowiedz
6 12 msciwy_ogorek odpowiada glos_rozsadku

Jezyk Polski wymiera i zastepuje go coraz wiecej slow zaporzyczonych bo mlodzi konsumuja wszystkie tresci w jedynym slusznym jezyku, czyli jezyku Angielskim.

Idac twoim durnym tropem powinnismy tlumaczyc nazwy gatunkow muzycznych:
rock'n' roll = toczaca sie skala
hip hop = skaczace udo
grunge = brud

Juz ? Zdajesz sobie sprawe jakie glupoty chlopie wypisujesz ?

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
5 19 xiven

zestaw gamingowy master FX Hykker w cenie 24,99 zł/zest

kto kupuje taki szajs?

! Odpowiedz
2 14 tdtd

Ja. Drożej na allegro sprzedaję.

! Odpowiedz

Kalendarium przedsiębiorcy

 • Podatnicy podatku akcyzowego rozliczają akcyzę.

  Rozliczenie podatku od towarów i usług za poprzedni miesiąc - VAT 7.

 • Składkę na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne odprowadzają jednostki budżetowe, zakłady budżetowe i gospodarstwa pomocnicze.

  Termin uiszczenia podatku dochodowego od podatników rozliczających się w formie karty podatkowej.

  Termin wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego pobranego od wpłaconych w poprzednim miesiącu dochodów z udziałów w zysku. Termin złożenia deklaracji oraz wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego od zagranicznych osób prawnych, czyli osób prawnych niemających siedziby lub zarządu na terenie Polski.

 • Termin przekazania sprawozdania do systemu INTRASTAT, za poprzedni miesiąc kalendarzowy, gdy realizowano transakcje wewnątrzwspólnotowe podlegające obciążeniu podatkiem od towarów i usług (VAT).

  Termin płatności składek oraz złożenia deklaracji przez pracodawców zatrudniających pracowników.

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.