REKLAMA

Bankowy rozkład jazdy na luty 2020 r.

2020-02-03 08:19
publikacja
2020-02-03 08:19

Najnowsze kalendarium bankowe może szczególnie zainteresować rozglądających się za nowym kontem oszczędnościowym. W tym miesiącu kończy się całkiem spora liczba promocji uprawniających do otrzymania wyższej stawki. Warto również wspomnieć o zmianie cennika w Citi Handlowym.

Bankowy rozkład jazdy na luty 2020 r. / Pexels

1 lutego 2020 r. T-Mobile Usługi Bankowe żegna się z naklejką zbliżeniową. Od tego dnia bank zaprzestał wznawiania kart klientom, którzy już korzystali z tego rozwiązania. Przed blisko dwoma miesiącami bank wycofał produkt z oferty dostępnej dla wszystkich klientów.

14 lutego 2020 r. zmieni się tabela opłat i prowizji w Citi Handlowym. Dla klientów oznacza to lepsze warunki prowadzenia kont. Bank obniży opłaty za przelew SEPA oraz wypłaty z bankomatów innych niż Citi za granicą. Aktualizacja TOiP obejmie również konta oszczędnościowe. Za niektóre czynności nie będą już musieli płacić posiadacze konta w wariancie Citigold Private Client.

26 lutego 2020 r. posiadaczy Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millennium czeka obniżka oprocentowania standardowego. Tego dnia stawki dla poszczególnych limitów kwotowych zostaną obniżone o 0,1 – 0,3 pp.

Oferta Banku Millennium to nie jedyne konto oszczędnościowe, o którym wspominamy w zestawieniu. W tym miesiącu kończy się kilka promocji rachunków lokacyjnych. Mowa o ofertach Credit Agricole (29 lutego), mBanku (3 lutego) oraz Getin Noble Banku (29 lutego).

Do udostępniających klientom Google Pay już niedługo dołączy Toyota Bank. Wdrożenie tego rozwiązania zostało zaplanowane na ten miesiąc. Czytaj więcej: Google Pay w Toyota Banku.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na luty 2020 r.

MDe

Źródło:
Tematy
Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Zmiany w bankach

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki