Bankowy rozkład jazdy na grudzień 2017 r.

Kolejna oferta dla obywateli Ukrainy, zmiany w regulaminach, roszady w lokatach i długa lista kończących się promocji - to tylko niektóre plany banków wobec swoich klientów na grudzień.

Jak zawsze w pierwszych dniach miesiąca, publikujemy listę zmian, które czekają klientów różnych banków.

(YAY Foto)

Polującym na bankowe okazje, w grudniowym "rozkładzie jazdy" szczególnie rzuci się w oczy mnogość promocji, które właśnie dobiegają końca. Schyłek roku będzie więc ostatnią szansą na sięgnięcie po upatrzone bonusy. Alior Bank żegna program "TAPnij KASĘ”, Getin Bank zamyka ofertę "Na nowe środki" dla konta oszczędnościowego, a Citi Handlowy jeszcze tylko do 31 grudnia prowadzi akcję "Poleć znajomemu kartę kredytową Citibank – edycja sierpień 2017".

Osoby zainteresowane produktami depozytowymi powinny mieć na uwadze zmieniające się tabele oprocentowania w: Toyota Banku (lokaty, od 1.12) czy Idea Banku (konta oszczędnościowe, od 16.12). 31 grudnia to ostatni dzień gwarancji obowiązywania obecnego oprocentowania rachunku oszczędnościowego Pocztowe Konto 500+. Z końcem miesiąca przestaje też obowiązywać obecne oprocentowanie na Koncie Wymarzony Cel w Raiffeisen Polbanku oraz na Indeksowanym Koncie Oszczędnościowym w Toyota Banku.

Na odnotowanie w grudniu zasługują także wcześniej zapowiadane zmiany w ofercie mBanku i Banku Pocztowego. Pierwsza z instytucji dokona w grudniu zmiany w regulaminach kart kredytowych, kart debetowych, udzielania kredytów konsumpcyjnych oraz w regulaminie udzielania mPożyczki. Z dobrych wieści dla klientów - bank od 18 grudnia zaprzestanie pobierania opłaty za przekroczenie limitu karty kredytowej. Bank Pocztowy z kolei dołącza do grona instytucji zabiegających o uwagę obywateli Ukrainy mieszkających i pracujących w naszym kraju.

Pełne zestawienie zmian, które czekają w grudniu na klientów, jest dostępne w serwisie PRNews.pl.

Malwina Wrotniak


Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj