Awaria w Alior Banku

Alior Bank zmagał się w poniedziałek z problemami technicznymi. Wydłużone były czasy logowania do systemów bankowości internetowej i mobilnej. Transakcje kartowe i wypłaty z bankomatów działały bez przeszkód.

Informację o awarii Alior Bank potwierdził w serwisie Twitter, odpowiadając na pytanie jednego z klientów. "Występują chwilowe problemy w dostępie do naszych usług. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Bardzo przepraszamy za utrudnienia" - odpisał przedstawiciel banku tuż przed godziną 12:00.

Utrudnienia polegały na wydłużonym czasie logowania do systemów bankowości internetowej i mobilnej, nie powinno być przeszkód zarówno w dokonywaniu transakcji kartami płatniczymi, jak i przy wyciąganiu gotówki z bankomatów.

O szczegóły awarii przed południem zapytaliśmy biuro prasowe Alior Banku. Poinformowano nas, że około godziny 13:00 na stronie banku pojawi się komunikat o występujących utrudnieniach, ale tuż po nim problem powinien zostać rozwiązany.

Około godziny 13:20, na stronie internetowej Alior Banku widnieje pasek informacyjny z komunikatem treści: "Obecnie mogą występować wydłużone czasy logowania do bankowości internetowej. Transakcje kartowe działają poprawnie."

Ostatecznie po godz. 15:30 biuro prasowe banku poinformowało, że awaria została usunięta. Na Twitterze bank informował swoich klientów, że systemy powinny już działać stabilnie.

(Bankier.pl)

MW

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 2 marco9691

g. 17.28 system aliora odmawia współpracy ze swoimi klientami, zalosne

! Odpowiedz
1 3 marco9691

kłamstwo dalej nie można się zalogowac do tego badziewia, a bankier.pl niech sprawdzi zanim poda nieprawdę.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne