REKLAMA

Archanioł Biznesu po raz pierwszy w Polsce

2009-09-22 08:20
publikacja
2009-09-22 08:20
Po raz pierwszy do Polski i po raz pierwszy do Europy Środkowej przyleci światowej sławy Anioł Biznesu, ikona przedsiębiorczości – Bill Payne. Osobiście zainwestował w przeszło 50 rozwijających się firm, zyskując przy tym zawrotną średnią stopę zwrotu 400%. Teraz chce uczyć inwestowania polskich aniołów biznesu. Payne przyjedzie do nas na zaproszenie Lewiatan Business Angels, największej sieci Aniołów Biznesu w Polsce.
Bill Payne (wł. William H. Payne) podczas trzydniowej wizyty w Warszawie (6 – 8 października 2009) poprowadzi cykl bezpłatnych warsztatów dla pomysłodawców, jak i samych inwestorów. Dzięki staraniom największej w Polsce sieci Aniołów Biznesu działającej przy PKPP Lewiatan, Bill Payne przeprowadzi ekskluzywne warsztaty (Due Diligence) z analizy potencjalnych inwestycji w formie najbardziej oczekiwanej przez inwestorów, czyli poprzez wspólną analizę zgłoszonych pomysłów na biznes. Warsztaty są finansowane ze środków Unii Europejskiej. Są otwarte i darmowe dla wszystkich zainteresowanych. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 22 565-18-18 lub wysłać zgłoszenie na adres info@lba.pl. 

Spotkanie z Bilem Paynem rozpocznie się 6 października o godz. 13:30 w Sali Notowań warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Będzie to okazja dla inwestorów oraz pomysłodawców do zapoznania się z potencjałem tej formy inwestowania na podstawie 30-letniego doświadczenia genialnego biznesmana, zwanego Archaniołem Biznesu. „Jedną z cenniejszych wartości w byciu Aniołem Biznesu jest fakt, że pomimo 63 lat na karku mogę pozostać aktywny zawodowo przez kolejne 20 lat. To zajęcie stało się dla mnie powołaniem i nadało mi nowy sens życia. Uniknam grania w golfa przez 5 dni w tygodniu, pomagam przedsiębiorcom, a przy okazji zarabiam niemałe pieniądze” – przyznaje Bill Payne.
 
Spotkanie dedykowane jest wszystkim potencjalnym inwestorom, posiadającymi wolny kapitał. Wśród nich są zarówno profesjonalni Aniołowie Biznesu jak i nowi inwestorzy zainteresowani zaangażowaniem w inspirujące przedsięwzięcia biznesowe. Aniołem biznesu może zostać każda osoba dysponująca choćby kilkunastoma tysiącami złotych.

Kolejne 2 dni wizyty (7 – 8 października 2009) Bill Payne poświęci na dedykowane warsztaty, z jednej strony dla potencjalnych inwestorów, jak również dla pomysłodawców. Dla przedsiębiorców będzie to okazja na udoskonalenie swoich pomysłów oraz dowiedzenie się jak pozyskać inwestora. Aniołowie Biznesu otrzymają z kolei wskazówki jak weryfikować inwestycje, w które zamierzają się zaangażować, analizować biznes plany i minimalizować ryzyko. „Gdy sam zaczynałem jako inwestor, moim największym błędem była zbyt pobieżna analiza potencjalnych inwestycji (Due Dilligence). Dlatego szczególnie doceniam wysiłek Lewiatan Business Angels, by wesprzeć polskich inwestorów w tym zakresie” – przyznaje Bill Payne.  

Standardowy koszt 3-dniowego programu szkoleniowego Billa Payne’a wynosi 45 tysięcy dolarów. Dzięki Lewiatan Business Angels oraz finansowaniu Unii Europejskiej warsztaty w Polsce będą darmowe.

/ PKPP Lewiatan
Źródło:
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~Hehe
Nastepny 'guru', ktory najwiecej zarabia na wykladach.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki