REKLAMA

Akcjonariusze Work Service zdecydują 12 listopada ws. emisji akcji i obligacji zamiennych na akcje

2019-10-18 18:54
publikacja
2019-10-18 18:54

Akcjonariusz Work Service zażądał umieszczenia w porządku obrad walnego zgromadzenia uchwał, dotyczących emisji akcji i obligacji zamiennych na akcje - podała spólka w komunikacie. Walne zgromadzenie jest zaplanowane na 12 listopada.

/ fot. Kacper Pempel / FORUM

Jeden z projektów uchwał zakłada emisję pięcioletnich obligacji zamiennych na akcje o łącznej wartości do 50 mln zł. Posiadacz obligacji miałby je zamienić na akcje serii Z - cena zamiany, i tym samym cena emisyjna akcji, ma wynosić 1,4 zł. Projekt ten zakłada również emisję do 62,5 mln akcji serii Z. Spółka zamierza pozbawić dotychczasowych akcjonariuszy w całości prawa poboru zarówno obligacji, jak i akcji.

Kolejny projekt dotyczy emisji do 35,7 mln akcji serii ZA z pozbawieniem prawa poboru. Emisja ta ma być zrealizowana w drodze subskrypcji prywatnej i zostać skierowana do wybranych inwestorów.

Inny projekt zakłada emisję do 65,75 mln akcji serii ZB w drodze oferty publicznej z dniem prawa poboru ustalonym na 8 lutego 2020 roku.

Zarząd Work Service łącznie zamierza pozyskać do 50 mln zł bez względu na ostatecznie wybrany wariant lub warianty pozyskania finansowania. (PAP Biznes)

sar/ gor/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki