REKLAMA

Akcjonariusze North Coast chcą wycofać spółkę z obrotu

2020-03-27 08:18
publikacja
2020-03-27 08:18

Akcjonariusze North Coast, posiadający łącznie 80,13 proc. ogólnej liczby głosów na WZ, zawarli porozumienie i chcą doprowadzić do wycofania spółki z obrotu na GPW - podała spółka w komunikacie.

fot. Marek Wiśniewski / / FORUM

Porozumienie zakłada zobowiązanie się stron do współpracy w zakresie doprowadzenia do wycofania akcji spółki z obrotu, w tym do ogłoszenia wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji oraz po podjęciu przez walne zgromadzenie spółki uchwały w sprawie zniesienia dematerializacji akcji - do wystąpienia do GPW z wnioskiem o wycofanie akcji spółki z obrotu na rynku regulowanym.

Strony Porozumienia posiadają łącznie 2.365.461 akcji, stanowiących 73,92 proc. kapitału zakładowego i uprawniających do wykonywania 3.365.461 głosów co stanowi 80,13 proc. ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu.

Stronami porozumienia są: Lactalis Polska, Castelli Polska, Nuova Castelli oraz Gruppo Lactalis Italia.

North Coast specjalizuje się w dystrybucji wysokogatunkowych produktów spożywczych pochodzących głównie z Włoch, ale również z Francji, Hiszpanii, Grecji, Anglii. Odbiorcami są sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, niezależne sklepy detaliczne oraz klienci rynku HoReCa. (PAP Biznes)

doa/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Prognozy i wyniki finansowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki