REKLAMA
ZAGŁOSUJ

AILLERON S.A.: Podpisanie umowy na wdrożenie iLumio w 60 hotelach sieci Bould w Arabii Saudyjskiej

2021-08-12 17:11
publikacja
2021-08-12 17:11
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 19 / 2021
Data sporządzenia: 2021-08-12
Skrócona nazwa emitenta
AILLERON S.A.
Temat
Podpisanie umowy na wdrożenie iLumio w 60 hotelach sieci Bould w Arabii Saudyjskiej
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Ailleron S.A. z siedzibą w Krakowie („Spółka”), niniejszym informuje, iż w dniu dzisiejszym Spółka podpisała umowę z siecią hoteli Bould Group z Arabii Saudyjskiej na wdrożenie aplikacji mobilnej iLumio w sześćdziesięciu hotelach w Arabii Saudyjskiej.

Kontrakt dotyczy wdrożenia aplikacji mobilnej iLumio, dostępnej na platformach iOS i Android oraz systemu iLumio CMS, przeznaczonego dla obsługi hotelowej. Aplikacja mobilna dla sieci hoteli Bould będzie umożliwiała rezerwację pokoi, pełny automatyczny bezkontaktowy meldunek w hotelu, otwieranie drzwi za pomocą smartfona, płatności mobilne za usługi hotelarskie i posiłki oraz szereg marketingowych i operacyjnych usprawnień, takich jak live chat, ankiety, rezerwacje atrakcji etc.

Podpisana umowa pozwoli Spółce na zwiększenie przychodu w segmencie HotelTech z regionu bliskiego wschodu, gdzie dywizja HotelTech już od kilku lat posiada swoich klientów oraz partnerów biznesowych. Podpisany kontrakt otwiera dodatkowo możliwość sprzedaży innych produktów w ramach tej samej sieci hotelowej – takich jak iLumioTV oraz Smart Room App.

Wdrożenie aplikacji mobilnej jest zaplanowane na ostatni kwartał 2021 roku. Usługi supportowe wg umowy obejmują okres 3 lat. Wartość umowy nie przekracza 10% kapitałów własnych Spółki na podstawie ostatniego opublikowanego Skonsolidowanego sprawozdania finansowego za I kwartał 2021 roku. Wartość kontraktu przekracza 10% przychodów rocznych segmentu HotelTech wg Skonsolidowanego sprawozdania finansowego za 2020 rok i jest rekordowym kontraktem w obszarze HotelTech w historii, stąd uznanie niniejszej umowy za znaczącą. Warunki umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Bould Group została założona w 1959 roku. W ciągu kilku lat firma otworzyła szereg hoteli na terenie Arabii Saudyjskiej i Kuwejtu. Firma stworzyła markę Bould, która stała się pierwszą marką w branży hotelarskiej w Arabii Saudyjskiej. Bould planuje rozprzestrzenić sieć swoich hoteli na całym obszarze Zatoki Perskiej.

iLumio to najnowszej generacji system interaktywnej obsługi gości hotelowych. Platforma zapewnia zintegrowaną obsługę wszystkich ekranów prezentujących interaktywne informacje dla gości hotelowych, stały dostęp do multimedialnego centrum rozrywki, aplikacji mobilnej, inteligentne sterowanie urządzeniami typu BMS w obiektach hotelowych, dokonywanie rezerwacji oraz zwiększa sprzedaż usług dostępnych w ofercie hotelu. iLumio jest wybierane chętnie zarówno przez nowo budowane, jak i funkcjonujące na rynku hotele. Rozwiązanie zostało wdrożone między innymi w obiektach takich znanych sieci jak: Hilton, Holiday Inn, Best Western, Puro, VALAMAR, StayCity LUX Collective, Crown and Champa, Sofitel the Palm czy Atlantis the Palm. System iLumio sprawdza się świetnie w instalacjach obsługujących stadiony sportowe oraz w placówkach medycznych.

W opinii Zarządu Spółki, informacja ta stanowi informację poufną w rozumieniu art. 7 Rozporządzenia MAR, dotyczącą Spółki, która w przypadku podania jej do wiadomości publicznej mogłaby mieć wpływ na cenę jej instrumentów finansowych.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-08-12 Tomasz Król Członek Zarządu
2021-08-12 Piotr Skrabski Członek Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki