mBank proponuje 650 zł za darmowe konto. Szczegóły akcji

Wojciech Boczoń2023-11-30 10:51, akt.2023-12-04 12:12analityk Bankier.pl
publikacja
2023-11-30 10:51
aktualizacja
2023-12-04 12:12

W ramach cyklu „Prześwietlamy promocji” bierzemy na tapet kolejną akcję, w ramach której w dość prosty sposób można zgarnąć 650 zł. Tym razem pieniądze na stół wykłada mBank. Sprawdziliśmy, co trzeba zrobić, by zasilić swoje konto dodatkową kwotą.

mBank proponuje 650 zł za darmowe konto. Szczegóły akcji
mBank proponuje 650 zł za darmowe konto. Szczegóły akcji
fot. Grand Warszawski / / Shutterstock

Konta w mBanku są jednymi z najchętniej zakładanych rachunków na rynku. Obecnie bank prowadzi ich ponad 4,3 mln, co daje mu czwartą pozycję zaraz za PKO BP, Pekao i Santanderem. Nie bez znaczenia na taki stan rzeczy mają na pewno wygodne usługi elektroniczne. Na przykład aplikacja mBanku oceniania jest przez użytkowników Androida na 4,2 gwiazdki, a użytkownicy iOS dają jej aż 4,8 gwiazdki. Bank regularnie organizuje też promocje, w ramach których płaci za otwieranie nowych rachunków.

Łącznie 650 zł od mBanku

I właśnie najnowszą tego typu akcję bierzemy dziś pod lupę. Jest to promocja pod nazwą „Zyskaj premie z eKontem osobistym II”. Można do niej przystąpić do 7 lutego 2024 r., o ile bank nie zakończy jej wcześniej. Pula zgłoszeń jest bowiem limitowana – zostało jeszcze 2900. Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować się przez TEN link.

Reklama

Po dokonaniu rejestracji należy otworzyć eKonto osobiste. Warto to zrobić przez aplikację mobilną lub z wykorzystaniem e-dowodu, bo za to naliczana jest premia (150 zł). Ale zacznijmy od pierwszego bonusu. A jest nim 200 zł pod postacią bonu do Biedronki oraz miesiąc Allegro Smart! w gratisie. Aby otrzymać tę kwotę, należy:

  • na wniosku o otwarcie rachunku wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje,
  • zrobić jednorazowy wpływ min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta oraz
  • zrobić min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub miesiącu kolejnym.

Kolejne 150 zł zostanie wypłacone w gotówce na konto jeśli użytkownik:

  • założy konto przez selfie lub e-dowód oraz
  • spełni łącznie wszystkie warunki do otrzymania premii za szybki wpływ i transakcje oraz premii za wpływ i transakcje w drugim i trzecim miesiącu po otwarciu konta, które zostały opisane w kolejnej sekcji „nawet 200 zł jeśli założysz konto z kartą i będziesz z niej aktywnie korzystać”.

Kolejna kwota w wysokości 200 zł zostanie podzielona na trzy transze: 100 zł, 50 zł i 50 zł. Aby ją otrzymać, należy przez trzy miesiące spełniać następujące warunki:

  • zapewnić jednorazowy wpływ min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta,
  • wykonać min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK.

Jeśli dodatkowo użytkownik otworzy konto dla dziecka, otrzyma jeszcze 100 zł.

Załóż eKonto osobiste w promocji i odbierz do 650 zł premii »

Jest także promocyjny bonus – 7 proc. na rachunku regularnego oszczędzania „Moje cele”.

Reasumując, by zgarnąć wszystkie bonusy, wystarczy założyć konto elektronicznie oraz co miesiąc zasilać je kwotą 1000 zł i dokonywać co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych. Dodatkowo trzeba też otworzyć konto dla dziecka. I to w zasadzie wszystko.

Tradycyjnie zajrzyjmy jeszcze do regulaminów i sprawdźmy definicję „wpływów na konto”. Wystarczy dowolne zasilenie rachunku – czyli nie musi to być np. pensja. Nie może to być jednak przelew z innego rachunku w mBanku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem. Do wpływów zalicza się również wpłata we wpłatomacie i wpłata w oddziale banku.

Jakie konto oferuje bank w promocji?

Jest to eKonto osobiste. Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie ROR-u, a karta może być darmowa, jeśli klient wykona transakcje na co najmniej 350 zł miesięcznie. W innym wypadku obowiązuje opłata w wysokości 7 zł. Ponadto bank proponuje: 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów w Polsce (prowizja za wypłaty poniżej 100 zł wynosi 2,50 zł), 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach i 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.

Załóż eKonto osobiste w promocji i odbierz do 650 zł premii »

"Prześwietlamy promocje" to autorska seria artykułów, w której redaktorzy Bankier.pl podpowiadają, jak zarabiać na kontach bankowych. Analizujemy najnowsze oferty, wyjaśniamy kruczki i podpowiadamy, jak najłatwiej sięgnąć po nagrodę.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Wojciech Boczoń
Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl

Ekspert z zakresu bankowości. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący branżowego serwisu PRNews.pl. Autor cyklu raportów "Polska bankowość w liczbach". Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich. Dwukrotnie nominowany do nagrody Dziennikarskiej im. Mariana Krzaka oraz laureat tej nagrody w 2014 r. Finalista Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Clubu Polska za 2019 r. Telefon: 796 099 932

Tematy
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (4)

dodaj komentarz
maxykaz
"Miesiac allegro smart w gratisie" Buhahahahah no całe 5 zeta. Można sie obłowić. Zawijam kiece i lece
mba_tomy
Nowych Klientów szukają, a starych gnębią.

Kiedyś można było otworzyć rachunek (podrachunek) oszczędnościowy o nazwie cele. Przy zakupach były zaokrąglane sumy i były wpłacane na podkonto. Dodatkowo można było zasilać je dowolną sumą i w każdym momencie można było te pieniądze wyciągać. Działało to przez kilka lat. W pewnym
Nowych Klientów szukają, a starych gnębią.

Kiedyś można było otworzyć rachunek (podrachunek) oszczędnościowy o nazwie cele. Przy zakupach były zaokrąglane sumy i były wpłacane na podkonto. Dodatkowo można było zasilać je dowolną sumą i w każdym momencie można było te pieniądze wyciągać. Działało to przez kilka lat. W pewnym momencie zmienili regulamin, nie powiadomili o tym i wprowadzili opłaty za każde wyciągnięcie pieniędzy z tego konta. Oczywiście opłaty są wyświetlane tylko i wyłącznie w historii rachunku na stronie www, a nie ma żadnej informacji o opłatach podczas korzystania z aplikacji na telefonie. A więc można w krótkim czasie zapłacić kilkaset zł prowizji nie mając o tym pojęcia.

Wiele opłat, np. naliczanie odsetek od późnień nie są wykazywane w historii rachunku, a pieniądze są przez bank ściągane...

Naprawdę lubię ten bank. Szczególnie za zmiany regulaminów... coś darmowe robi się płatne, a my się dowiadujemy o tym przypadkiem, czasem kilka miesięcy później... Oszustwa na infolinii... Jeśli karta nieaktywowana, to nie ma za nią opłat... a 7 zł z konta pobierane co miesiąc... Jak ich tu nie lubić....
bgiem
to mało, oni nawet 2 000 000 na koncie potrafią ogarnąć
https://www.bankier.pl/wiadomosc/2-mln-zl-dlugu-bez-dlugu-w-mBanku-Przez-przypadek-8605577.html

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki