mBank rozpoczyna współpracę z Paybackiem

analityk Bankier.pl

Na początku grudnia do oferty mBanku trafi nowe eKonto, którego użytkownicy będą mogli zbierać punkty w programie Payback. Konto będzie bezpłatne, a za kartę bank policzy 2 zł.

Mijający rok przyniósł ważne zmiany dla użytkowników korzystających z kart Payback. Współpracę z programem lojalnościowym zakończyły trzy duże marki: Allegro.pl, Empik i Bank Zachodni WBK. W Empiku i na Allegro klienci zbierali punkty za zakupy, a bank naliczał je za aktywne korzystanie z kart płatniczych. Teraz podobny model wprowadzi mBank.

Na początku grudnia do oferty trafi nowe eKonto z taryfą Payback. Rachunek będzie bezpłatny, a za kartę bank naliczy 2 zł prowizji. Opłaty tej nie będzie można uniknąć. Klienci mBanku będą zbierali punkty za każdą za transakcje wykonaną kartą debetową. Przez pierwsze pół roku każde wydane w ten sposób 2 złote powiększą saldo Payback o 1 punkt. Później 1 punkt będzie przyznawany za każde 4 złote zapłacone kartą. Punktami będą nagradzane transakcje o łącznej wartości do 2 000 złotych miesięcznie.

Promocyjne punkty Payback
Promocyjne punkty Payback

Na dodatkowy bonus będą mogli liczyć nowi klienci. Za samo aktywowanie karty debetowej do eKonta w taryfie Payback otrzymają 3 000 punktów. Za wykonanie co najmniej dwóch płatności kartą debetową (lub korzystając z usługi BLIK) miesięcznie w jednym z trzech pierwszych miesięcy od zawarcia umowy dostaną dodatkowo 1 000 punktów. A jeśli zapewnią na swoim koncie wpływy przekraczające 1 000 złotych miesięcznie przez co najmniej dwa z trzech pierwszych miesięcy od jego aktywacji, mogą liczyć na kolejny 1 000 punktów.

Bank będzie też naliczał punkty za korzystanie z kredytu odnawialnego lub karty kredytowej. Klient, który zdecyduje się na taki produkt dostanie 1000 punktów. Natomiast klienci korzystający z kredytu gotówkowego dostaną 1 punkt za każdą pożyczoną złotówkę.

Będzie też limitowana promocja. Na dotychczasowych klientów mBanku w pierwszym okresie współpracy czeka 10 tysięcy eKont Payback wraz z 15-procentową zniżką na zakupy w sklepie z nagrodami Payback. Na identyczną zniżkę może liczyć pierwszych 10 tysięcy posiadaczy eKonta z Payback, którzy do tej pory nie byli klientami mBanku.

Korzystanie z bankomatów będzie bezpłatne do lutego 2017 r. Później bank wprowadzi opłatę w wysokości 1,30 zł dla wypłat poniżej 100 zł. Za darmo będzie można pobierać gotówkę przy wypłatach wyższych niż 100 zł. Więcej o zmianach w cenniku mBanku w artykule „mBank wprowadza opłaty za korzystanie z bankomatów”

Wojciech Boczoń

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 ~Katarakta

Akurat zakładałam konto w mbanku, kiedy to wchodziło i zyskałam sporo dodatkowych punktów. Samo konto bardzo mi leży, bo do tej pory miałam w banku stacjonarnym i trzeba było dużo rzeczy załatwiać osobiście, a dużo wyjeżdżam i zwyczajnie nie miałam na to czasu. Tu wszystko robię przez telefon lub aplikację.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 3 pwsikorski

Bardzo słabe, że do programu Payback nie mogą przystąpić dotychczasowi posiadacze kont wspólnych w dawnym MultiBanku.
Niby dlaczego taka dyskryminacja i koniecznie musi to być indywidualne ekonto?
I w ogóle jak zwykle głównie akwizycja, a nie dbanie o lojalnych klientów.

! Odpowiedz
3 6 ~Beata

Aż mi cyce opadły.

! Odpowiedz
3 12 ~obserwator

Uwaga (!) - mbank od lutego i z ich bankomatów za wypłaty będziesz musiał płacić.

! Odpowiedz
8 11 ~feli

a o zmianie TOiP w mBadziewiu nie warto napisać? Od lutego każda wypłata z bankomatu, który obecnie jest bezprowizyjny będzie kosztować 1.3 PLN, jeżeli wyciągniemy z niego (tzn. z bankomatu) mniej niż 100 PLN.

Ikona mobilności he he he. Chyba tylko masochista ma tam konto.

! Odpowiedz
5 2 ~janek82

Wypłata BLIKiem będzie bezpłatna bez względu na kwotę. Blik czyli aplikacja mobilna. Czyli tak, mBank to ikona mobilności

! Odpowiedz
4 8 ~Ciekawy

A dane osobowe uczestników programu Payback są dalej przetwarzane w Wietnamie?

! Odpowiedz
1 5 ~Sonik

Jedynie payback opłaca się jak korzystasz z dodatkowych kuponów przy okazji zakupów i potem wykorzystaniu punktów na paliwo które i tak się kupuje

! Odpowiedz
2 7 ~Sony

Na paliwie i tak lepiej wychodzi tankowanie na Orlenie i program Vitay.

! Odpowiedz
1 17 ~Sonik

Bez brania kredytów to aż 8 zł miesięcznie zarobione a po roku aż 4 zł no juz lece

! Odpowiedz
Rozlicz PIT za 2017
szybko i bez błędów

lub uruchom online teraz

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl