Znamy zwycięzcę GMC Poland 2013!

31 marca w Sali New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie rozegrany został finał 14 polskiej edycji konkursu Global Management Challenge. W finale, najlepszy okazał się zespół studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, sponsorowany przez KPMG, występujący pod nazwą MDSP.

GMC - Global Management Challenge to największy na świecie (obecny w ponad 40 krajach) konkurs zarządzania przedsiębiorstwem. GMC, dzięki zastosowaniu zaawansowanej symulacji komputerowej oraz interaktywnej rozgrywce pozwala wiarygodnie odtworzyć sytuację rynkową i konsekwencje decyzji zespołów.

W 14. edycji konkursu wystartowało ponad 420 drużyn. Sponsorami generalnymi projektu byli: Bank Zachodni WBK, KPMG oraz Orange Polska. Była to wyjątkowa edycja z uwagi na zastosowanie na całym świecie nowej rozbudowanej wersji symulatora.

Po emocjonującej rywalizacji w pierwszych dwóch etapach on-line do finału, który przeprowadzony został w formie jednodniowej rozgrywki awansowało 8 najlepszych drużyn. Wśród nich pracownicy Banku Zachodniego WBK, Carrefour Polska, NetWorskS! oraz studenci z Warszawy, Krakowa i Wrocławia (sponsorowani przez KPMG, THINKTANK oraz MarkęPracodawcy.pl).

Wyniki zostały ogłoszone 1 kwietnia na Sali NotowańGiełdy Papierów Wartościowych w Warszawiepodczas uroczystej gali. Zwycięski zespół MDSP, otrzymał gratulacje i statuetki z rąk kierownika drużyny, która zdobyła wicemistrzostwo na finale światowym GMC w roku 2013, Filipa Stachury. Oprócz nagrody w postaci udziału w Finale Światowym GMC, członkowie zespołu otrzymali zaproszenia na studia podyplomowe do Akademii Leona Koźmińskiego.

Wyróżnienia i dyplomy pozostałym zespołom wręczyli m.in. Grzegorz Steinke (Dyrektor Rekrutacji i Rozwoju Pracowników, Orange Polska), Leszek Wroński (Partner w KPMG), Beata Pietrzykowska-Stachnik (Dyrektor Biura Rekrutacji,Bank Zachodni WBK).

Wicemistrzostwo w GMC Poland 2013 osiągnęła drużyna New Age Kings, również sponsorowana przez KPMG. Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca są zaproszenia na seminarium z cyklu Autorytety, które poprowadzi RandyGage. Miejsce trzecie zdobyła drużyna SCAM, sponsorowana przez MarkęPracodawcy.pl.

Podczas Gali organizatorzy ogłaszali również otwarcie Klubu Alumni GMC Poland, sponsorowanego przez firmę Orange Polska. Klub zrzeszać będzie absolwentów konkursu, i ma sprzyjać budowaniu kontaktów, wymianie doświadczeń i zdobywaniu dodatkowej wiedzy również po zakończeniu udziału w rozgrywce.

Więcej informacji na www.gmcpoland.pl oraz www.facebook.com/PolandGMC

Organizator w Polsce: BIGRAM Personnel Consulting;
Patron honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie;
Sponsorzy: Bank Zachodni WBK, KPMG, Orange Polska;
Patroni medialni: MBA Manager, Personel i Zarządzanie, ThinkTank;
Współpraca: Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Eurostudent, dlaStudenta.pl, Stowarzyszenie Studentów BEST


Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,7% II 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% II 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 330,48 zł II 2020
Produkcja przemysłowa rdr 4,9% II 2020

Znajdź profil