Zmiany w zespole komunikacji Banku BPH

Małgorzata Dłubak odchodzi ze stanowiska kierownika zespołu komunikacji zewnętrznej Banku BPH. Jej obowiązki przejmie Marta Surowiec.


Małgorzata DłubakPo 7 latach spędzonych w banku i blisko dwóch latach kierowania biurem prasowym po połączeniu z GE Money Bankiem, Małgorzata Dłubak żegna się z BPH. A były to lata zdecydowanie pełne wyzwań i zmian – przejęcie części struktur i placówek banku przez Pekao SA, połączenie z GE – w takich warunkach trudno się nudzić. Zresztą, oddajmy głos samej Pani Małgorzacie:

Przez 7 lat, które tu spędziłam nauczyłam się bardzo dużo, w dużej części dzięki temu, że przez dużą część tego czasu Bank przechodził poważne zmiany, czego najlepszym dowodem jest dwukrotna zmiana właściciela i wynikające z tego zmiany kultury organizacyjnej, która dla ludzi zajmujących się komunikacją ma kluczowe znaczenie. Wyzwań nie brakowało, ale zawsze wokół miałam ludzi, którzy wpierali mnie w realizowaniu swoich celów. I to nie tylko w Banku, ale również na zewnątrz – dziennikarzy, PR-owców z tzw. konkurencji. Wszystkim chcę powiedzieć DZIĘKUJĘ!


Spytana o powód odejścia Małgorzata Dłubak odpowiada: Cóż lubię intensywną pracę, ale ma ona to do siebie, że od czasu do czasu wymaga odpoczynku... Postanowiłam, że czas na przerwę. Planów zawodowych nie mam, a moją głowę zaprzątają te zupełnie inne, związane z podróżami ;-).


Marta SurowiecStanowisko kierownika zespołu komunikacji, do czasu powołania dyrektora departamentu PR i rzecznika – odpowiedzialnego także za kontakty z prasą, z początkiem miesiąca zostaje Marta Surowiec. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej i strategicznym doradztwie PR. Z GE związana od 2005 roku, najpierw jako kierownik ds. PR w GE Money Banku, a od połączenia z Bankiem BPH kieruje zespołem komunikacji korporacyjnej. Wcześniej przez 5 lat w agencji Sigma International, gdzie kierowała zespołem PR finansowego i relacji inwestorskich.

Pani Małgorzacie dziękujemy za dotychczasową współpracę, nierzadko niełatwą i wymagającą – i życzymy solidnego odpoczynku ;-) i  - koniec końców – mówimy raczej „do zobaczenia” niż „żegnaj”. Marcie Surowiec – powodzenia na nowym stanowisku i wielu trudnych, mądrych pytań od dziennikarzy ;-)Michał Kryński / PR News
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~pavel

z mafia sie nie zgodze, ale co do obslugi to... pewnie mafia ma lepsza...
proponuje omiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijac bepeh

! Odpowiedz
0 0 ~xds

a do tego obniżka oprocentowania depozytów - poezja ;)

! Odpowiedz
0 0 ~Isi

Z daleka od BPH. Obsługa klienta pozostawiająca wiele do życzenia, dział windykacji z pracownikami którzy zamiast w normalny sposób negocjować, myślą o swojej prowizji, pozatym kredyty oprocentowane tak, że lepiej pożyczyć u mafii.

!
Polecane
Najnowsze
Popularne