REKLAMA
Podwójna szansa na wygraną! Ranking ETF w Wakacjach na Giełdzie

    Zmiany w Radzie Nadzorczej PZU

    2017-02-08 14:18
    publikacja
    2017-02-08 14:18

    Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PZU powołało do rady nadzorczej ubezpieczyciela Łukasza Świerżewskiego, Agatę Górnicką, Pawła Góreckiego i Bogusława Banaszaka.

    fot. Marek Wiśniewski / / FORUM

    Wiceprzewodniczący RN Marcin Gargas, Radosław Potrzeszcz i Piotr Paszko zostali z Rady odwołani.

    Inny członek RN Eligiusz Krześniak złożył wcześniej rezygnację z funkcji jej członka.

    Jak podano w komunikacie Eligiusz Krześniak złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka - Rady Nadzorczej PZU z dniem 8 lutego 2017 roku. W komunikacie napisano, że "rezygnacja nie zawiera informacji o jej przyczynach".

    Wszyscy ustępujący członkowie RN - byli do niej powołani w styczniu 2016 r.(PAP)

    drag/ seb/ skr/

    Źródło:PAP
    Tematy

    Komentarze (11)

    dodaj komentarz
    ~jur
    Ciekawa postać to Banaszak. To ten usłużny który jako jedyny znany w środowisku konstytucjonalista pisał korzystne dla PIS ekspertyzy dot. ułaskawienia Kamińskiego i legalności ustaw o Trybunale Konstytucyjnym. W nagrodę dostał niedawno funkcję sędziego Trybunału Stanu a obecnie stołek w PZU. Teraz Pisowcy już przebierają nogami Ciekawa postać to Banaszak. To ten usłużny który jako jedyny znany w środowisku konstytucjonalista pisał korzystne dla PIS ekspertyzy dot. ułaskawienia Kamińskiego i legalności ustaw o Trybunale Konstytucyjnym. W nagrodę dostał niedawno funkcję sędziego Trybunału Stanu a obecnie stołek w PZU. Teraz Pisowcy już przebierają nogami do stanowisk funkcyjnych w sądach a jest ich około 2000 i to jest główny cel tzw reformy Ziobro.
    ~duduś
    rok posiedzieli ,pensje pobrali , inne synekury również ,teraz zmiana nowi też chcą , po roku zmiana ,tak pis kupuje sobie głosy.
    ~jur73110
    A którzy to ludzie Ziobry i jego brata ?
    ~ab
    - Rada ustala wynagrodzenie zarządu (lub zasady wynagradzania wynagrodzenie dla członków);
    - Rada ustala zasady wynagradzania pracowników spółki;

    Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o pieniądze.Z tym że w tej spółce zwykłych pracowników traktuje się jak niewolników.A dobrze opłacana kadra zarządzająca ma za
    - Rada ustala wynagrodzenie zarządu (lub zasady wynagradzania wynagrodzenie dla członków);
    - Rada ustala zasady wynagradzania pracowników spółki;

    Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o pieniądze.Z tym że w tej spółce zwykłych pracowników traktuje się jak niewolników.A dobrze opłacana kadra zarządzająca ma za zadanie
    pilnować aby niewolnicy dali z siebie jeszcze więcej.
    ~bolo
    PZU-to dziadostwo Płacę składki 40-lat a jak miałam wypadek na rowerze i zgłosiłam uraz nie przyznali mi odszkodowania.
    ~plebs
    myslalem ze Rysia "Ciamajdan" Petru
    ~autor
    Za mało spółek a tylu z pisu chętnych, ze trzeba było wprowadzić system rotacyjno-zmianowy. Co pół roku następni misiewicze na wymianę tak by każdy do siódmego pokolenia rodziny pisiarza mógł się pochwalić, że był w radzie nadzorczej.
    ~hg
    Więcej misi! Więcej misi! Więcej misi! Więcej misi! Więcej misi! Więcej misi!
    ~jakiminister
    Stały schemat w radach nadzorczych i zarządach spółek SP kontrolowanych przez PIS. Przychodzą działacze PIS na pół lub jeden rok i po tym okresie odchodzą a na ich miejsce przychodzą kolejni (głodni profitów). Wygląda to jak spożywanie posiłku w barze mlecznym w systemie zmianowym, na rozkaz. Tak PIS tworzy "nowe Stały schemat w radach nadzorczych i zarządach spółek SP kontrolowanych przez PIS. Przychodzą działacze PIS na pół lub jeden rok i po tym okresie odchodzą a na ich miejsce przychodzą kolejni (głodni profitów). Wygląda to jak spożywanie posiłku w barze mlecznym w systemie zmianowym, na rozkaz. Tak PIS tworzy "nowe elity".
    ~korbowy
    A jak wysokie biorą odprawy? Czy to wiadomo?. ...."Ponadzorują" gdziekolwiek roczek i odwołanie ....i odprawa....i na kolejny stołek jako fachowcy i znów roczek i znów odwołanie...i odprawa.......Są ugadani .... nie wierzycie? I karuzela się kręci....

    Powiązane:

    Polecane

    Najnowsze

    Popularne

    Ważne linki