Zakup bitcoina z Coincasso – jak działa giełda kryptowalut?

2021-04-29 13:42
publikacja
2021-04-29 13:42

Giełdy kryptowalut pozwalają na zakup, sprzedaż, a także wymianę tzw. walut kryptograficznych. To ciekawa alternatywa dla konwencjonalnych inwestycji w dobie kryzysu.

W jaki sposób inwestuje się środki na giełdach kryptowalut?

Inwestowanie na giełdzie kryptowalut różni się w zależności od tego, jaką specyfikę i jakie usługi oferuje dana giełda. Bitcoin i inne kryptowaluty znajdziemy na jednej z najpopularniejszych giełd – Coincasso. By móc operować walutami kryptograficznymi, wystarczy wpłacić środki (np. za pomocą karty kredytowej lub debetowej) i rozpocząć zakup kryptowalut, które będą przechowywane w specjalnym portfelu. Aby rozpocząć inwestowanie, trzeba założyć konto i dokonać jego weryfikacji. Na temat samej procedury inwestowania więcej można dowiedzieć się na oficjalnej stronie Coincasso.com/pl. Krok po kroku za pomocą wideo i grafik ukazane jest tam poruszanie się po serwisie i wykonywanie transakcji. Giełda Coincasso poza wymianą waluty do kryptowaluty w celu wypłacenia środków z portfela inwestycyjnego pozwala także na skorzystanie z funkcji „SWIPE” – wymiany kryptowaluty na kryptowalutę jak w „krypto-kantorze”. Jednak same waluty to nie jedyny sposób zarabiania na giełdzie Coincasso.

Co jeszcze ma do zaoferowania giełda krypotowalut Coincasso?

Coincasso oferuje szybkie i bezpieczne transakcje, niskie prowizje, wsparcie 24/7h, dostęp do portfela CCWallet, a także przejrzystej aplikacji mobilnej. Poza tym giełda deklaruje, iż 80% zysków, które uzyskuje, przeznaczone zostaną dla osób, które zainwestują w tzw. token CCX. Coincasso ma w ten sposób zachęcić inwestorów do inwestowania w rozwój samej giełdy poprzez kupowanie wirtualnych tokenów. Są one wprowadzone do obrotu przez samą giełdę i dają im wpływ na kierunek tego rozwoju, przy jednoczesnej szansie na zarobek.

Poza tym, osoby zainteresowane, mogą wziąć udział w programie afiliacyjnym i zarabiać na prowizji, którą serwis pobiera od osób zarejestrowanych z polecenia. Wszystko odbywa się na zasadach zgodnych z aktualnym prawem. Giełda Coincasso cieszy się zaufaniem użytkowników, działa w sposób transparentny, a jej nowoczesne rozwiązania pokazują, że wiele jeszcze można na tym rynku zmienić, by inwestowanie stało się bardziej zróżnicowane i dochodowe.

Coincasso – opinie o inwestowaniu w kryptowaluty ciągle ewoluują

Coincasso – ta giełda kryptowalut inwestuje w rozwój własnych systemów, a także tzw. bitomatów – „bankomatów” dla wymiany kryptowalut. Dzięki temu, że na rynku działa coraz więcej firm, które chcą oferować dostęp do kryptowalut zwykłym inwestorom, opinia o inwestowaniu w waluty kryptograficzne znacząco się zmienia. Kluczem nie jest postrzeganie tego sektora jako „czarną magię”, a przyjrzenie się temu, co realnie mają do zaoferowania kryptowaluty i dlaczego cieszą się tak silnym zainteresowaniem. Tzw. altcoinów – kryptowalut innych od Bitcoina jest kilka tysięcy, na samym Coincasso możemy inwestować w te bardziej stabilne, w tym Ethereum, Tether, Chainlink, Serum, Swipe, czy Unbright.

Coincasso i PSG – ciekawa współpraca, która pokazuje, że rynek kryptowalut może nas jeszcze niejednym zaskoczyć

Giełdzie Coincasso zaufało PSG (Paris Saint-Germain). Klub sportowy o tej randze zdecydowanie ma wpływ na budowanie nowego rozdziału dla rynku kryptowalut. Sektor ten przestaje być postrzegany jako niebezpieczny i niestabilny – sprzyjają temu także regulacje państwowe. Zaufanie i współpraca, a także rzetelność najbardziej zaangażowanych giełd kryptowalut sprawia, że rynek ten ewoluuje i trafia do coraz szerszego grona klientów.

Źródło:Materiał partnera
0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym.  Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym. Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
shinen1
Świetna giełda. W pełni bezpieczna. Polecam

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki