REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

Wartość Modivo oszacowana została na 5,03 mld zł - CCC

2023-03-29 18:38
publikacja
2023-03-29 18:38

Wartość spółki Modivo oszacowana została na 5,03 mld zł - podało CCC w komunikacie. Wyceny dokonano na potrzeby sporządzenia aktualizacji wyceny akcji spółki, stanowiących zabezpieczenie obligacji.

"W aktualizacji wyceny wartość Modivo S.A., ustalona jako średnia arytmetyczna wyników z poszczególnych metod wyceny, została oszacowana na 5,03 mld zł, a punktowa wartość godziwa jednej akcji Modivo została oszacowana na 501,30 zł. Wartość pakietu akcji stanowiącego przedmiot zastawu na rzecz obligatariuszy wynosi 267,9 mln zł" - napisano.(PAP Biznes)

pel/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
luckyrich
Inwestowanie w akcje nie jest łatwe. Emocje strachu i chciwości zwykle powodują, że podejmujemy złe decyzje. Dlatego akcje, waluty (tym bardziej kontrakty) nie są dla każdego. Warto mieć coś na kształt systemu (sztywne zasady), który będzie wsparciem w podjęciu decyzji. Coś co te emocje ostudzi i da sygnał do kupna lub sprzedaży Inwestowanie w akcje nie jest łatwe. Emocje strachu i chciwości zwykle powodują, że podejmujemy złe decyzje. Dlatego akcje, waluty (tym bardziej kontrakty) nie są dla każdego. Warto mieć coś na kształt systemu (sztywne zasady), który będzie wsparciem w podjęciu decyzji. Coś co te emocje ostudzi i da sygnał do kupna lub sprzedaży na podstawie obiektywnych warunków rynkowych, a nie naszego „widzi mi się” albo „mam nadzieję, że będzie rosnąć”. Zanim się zainwestuje i straci pieniądze lepiej najpierw zainwestować w swoją wiedzę. Przeczytajcie sobie książkę pt. „Jak stworzyc system transakcyjny do inwestowania na giełdzie”. Tam są podstawy. Opisany w niej system dobrze chroni przed spadkami i stratami.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki