REKLAMA

W spółce Grupy Orlen jedna osoba zakażona koronawirusem

2020-05-22 19:39
publikacja
2020-05-22 19:39

U pracownika biurowego jednej ze spółek Grupy Orlen test potwierdził zakażenie koronawirusem. Z tego powodu testy na obecność COVID-19 przeprowadzono tam u blisko 260 innych pracowników administracyjnych. Wszyscy oni uzyskali negatywne wyniki badań, co oznacza, że są zdrowi - podał PKN Orlen.

/ Orlen

Informując w piątek o przypadku zakażenia koronawirusem u pracownika biurowego jednej ze spółek oraz o dodatkowych testach przeprowadzonych u innych tam zatrudnionych, PKN Orlen podkreślił, że "wszyscy przebadani pracownicy są zdrowi i będą mogli wrócić od poniedziałku do pracy w płockim biurze".

"Zgodnie z wdrożonymi procedurami bezpieczeństwa koncern przeprowadził testy na obecność COVID-19 u blisko 260 pracowników administracyjnych. Wszyscy pracownicy Grupy Orlen przebadani 20 i 21 maja 2020 r. uzyskali wyniki negatywne" - oznajmił w piątek PKN Orlen.

Jak wyjaśnił płocki koncern, "wykonanie testów miało związek z pozytywnym wynikiem badania u jednego z pracowników administracyjnych spółki z grupy kapitałowej". W komunikacie podkreślono, że "osoba ta nie przebywa na terenie firmy od 12 maja".

PKN Orlen jest największym podmiotem branży rafineryjno-petrochemicznej w Polsce i jednym z największych w tym segmencie w Europie. W Płocku znajduje się główny zakład produkcyjny koncernu, a także siedziba niektórych spółek z jego grupy kapitałowej, w tym świadczących różnego rodzaju usługi korporacyjne i administracyjne. (PAP)

mb/ skr/

Źródło:PAP
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki