REKLAMA

Ukraiński operator pocztowy w Polsce. "Nova Poszta" otworzy ponad 50 placówek

2023-03-19 18:51
publikacja
2023-03-19 18:51

"Nova Poszta Polska" do końca marca otworzy w Polsce 10 nowych placówek, zwiększając łączną ich liczbę do 30, a do połowy lata w Polsce będzie ich ponad 50, poinformował w niedzielę portal zn.ua, powołując się na wypowiedź prezesa "Nova Poszta Polska" Dmytro Werguna.

Facebook

Od października firma uruchomiła w Polsce 20 placówek (min. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Katowicach) i otrzymała oficjalny status operatora pocztowego w Polsce.

„Do końca marca planujemy otworzyć kolejnych 10 nowych placówek. W Olsztynie, Radomiu, Kielcach, Opolu, Częstochowie, Bielsku-Białej. Już 27 marca zostaną otwarte oddziały w Jeleniej Górze i Białymstoku. Tym samym wszystkie 16 województw zostanie objętych w czerwcu naszymi usługami” – powiedział prezes Dmytro Wergun. „Według planów do końca czerwca w Polsce będzie 50 placówek, a do końca roku możemy osiągnąć ich jeszcze większą liczbę” - dodał.

Ukraińska spółka "Nova Poszta" zajmująca się świadczeniem usług pocztowych, kurierskich i logistycznych posiada w Ukrainie 8,5 tys. placówek i 13,6 tys. paczkomatów. Poza granicami Ukrainy działa w ponad 20 krajach.

Od października do marca "Nova Poszta Polska" odprawiła ponad 150 tysięcy przesyłek. W tym okresie z usług firmy skorzystało w Polsce 132 tys. klientów, 8,5 proc. z nich to obywatele Polski, poinformował prezes Dmytro Wergun.(PAP)

Własna działalność gospodarcza a podatki

Jaką formę opodatkowania wybrać?

Własna działalność gospodarcza a podatki

Założyłeś własną firmę? Kolejnym krokiem w jest wybór sposobu rozliczania się ze skarbówką z tytułu osiąganych dochodów. Odpowiednia formy opodatkowania, dopasowana do potrzeb przedsiębiorcy, niesie ze sobą korzyści finansowe. Warto o nich wiedzieć!<BR> Pobierz e-booka zostawiając zgody, albo zapłać 20 zł
Masz pytanie? Napisz na marketing@bankier.pl

Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Jeśli chcesz fakturę, to wypełnij dalszą część formularza:
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Podaj kod w formacie xx-xxx!
Pole wypełnione niepoprawnie!

wr/ tebe/

Źródło:PAP
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (20)

dodaj komentarz
polak2
Będzie się zajmować przemytem ,zamiast mrówek na granicy 25 tyś przekroczeń . Tak tną koszty działalności, paliwa...,
polak2
I Będziemy mieli Ukrainę w Polsce. Bez wystrzalu. Taki patriota z kaczora i PIS. Co z tą polską...
andriej_duda
"Nova Poszta Polska" - JUŻ NAWET HAJDAMACY SOBIE MORDĘ NAZWĄ NASZEGO KRAJU WYCIERAJĄ!

No tak Polska Poczta z donoszenia Listów zajmie sie donoszeniem na obywateli to na jej miejsce potrzebna bedzie poczta ukrain.. przeprszam "Nowa Poszta Polska" :)

katzpodola
Teraz czas na Jude Post Poland i możemy się pakować
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
nekroekonom
W Twoich mokrych snach, onuco.
ermann
Skoro mamy rząd judeochazar-globalistyczny, knesejm tez, wszystkie banki "mamy" judeochazar, większość największych korpo to tez judeochazar, mass-media, energia, woda, to czy zrobi nam rożnice jakieś 50 placówek obcej banderapoczty?? My już nic nie mamy swojego, oprócz dłuuuuuugu, cyfrowego kaganca inwigilacji i haraczy Skoro mamy rząd judeochazar-globalistyczny, knesejm tez, wszystkie banki "mamy" judeochazar, większość największych korpo to tez judeochazar, mass-media, energia, woda, to czy zrobi nam rożnice jakieś 50 placówek obcej banderapoczty?? My już nic nie mamy swojego, oprócz dłuuuuuugu, cyfrowego kaganca inwigilacji i haraczy podatkowych.
zgadujzgadula
Szanowni Panstwo, taki mamy kraj jacy sami jestesmy. Najazd obcego kapitalu jest tu mile widziany w kazdej galezi gospodarki. a dlaczego tak jest? Bo 99.9 % z nas dba tylko i wylacznie o wlasny ogrodek.

Powiązane: Ukraińcy na polskim rynku pracy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki