REKLAMA

Trigon DM rekomenduje "kupuj" Medinice; cena docelowa 49,7 zł za akcję

2021-04-08 11:28
publikacja
2021-04-08 11:28
Trigon DM rekomenduje "kupuj" Medinice; cena docelowa 49,7 zł za akcję
Trigon DM rekomenduje "kupuj" Medinice; cena docelowa 49,7 zł za akcję
fot. Kacper Pempel / / FORUM

Analitycy Trigon DM, w raporcie z 1 kwietnia, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Medinice od zalecenia "kupuj" i ceny docelowej 49,7 zł.

Raport został sporządzony przy cenie zł 32,2 za akcję, a w czwartek o godz. 11.00 kurs wynosi 36,9 zł.

"Medinice działa w innowacyjnym obszarze małoinwazyjnych technologii kardiologicznych i kardiochirurgicznych, zaś intensywne prace nad rozwojem własnych projektów i rozbudową pipeline znacząco przybliżają spółkę do momentu zawarcia kolejnych umów licencyjnych. Od początku 2021 roku spółka intensyfikuje prace R&D w obszarze swoich najbardziej zaawansowanych projektów – w marcu spółka poinformowała o złożeniu wstępnego wniosku o rejestrację projektu PacePress na terytorium USA oraz o zakończeniu pierwszej z planowanych dwóch faz przewlekłych badań przedklinicznych w projekcie CoolCryo. W styczniu 2021 r. zostały nawiązane negocjacje dot. zakupu zacisku LAAO, które w naszej ocenie powinny przełożyć się na rozbudowę pipeline Medinice o najbardziej zaawansowany klinicznie projekt do końca 1H21" - napisano.

"Spółka jest jednym z pionierów w rozwoju małoinwazyjnych rozwiązań kardiochirurgicznych, zaś niewielka liczba konkurencyjnych projektów na globalnym rynku MedTech oraz oferowane obecnie przewagi technologiczne rozwijanych projektów wpływają korzystnie na szansę dynamicznego rozwoju spółki. Stawiamy tezę, że nadchodzące miesiące 2021 będą przełomowe dla Medinice i przełożą się na zawarcie kolejnych umów licencyjnych" - dodano.

Pierwsze rozpowszechnianie raportu, którego autorem jest Katarzyna Kosiorek, nastąpiło 1 kwietnia o godzinie 8.10. Depesza jest skrótem rekomendacji Trigon DM.

W załączniku zamieszczamy plik PDF z raportem. (PAP Biznes)

epo/ osz/

Źródło:PAP Biznes

Do pobrania

38939737_20210408_Trigon_Medinice.pdfpdf
Tematy
Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki