WAŻNE

Termin zamknięcia transakcji przejęcia Work Service przez Gi International przedłużony do 31 lipca

2020-06-30 20:00
publikacja
2020-06-30 20:00
fot. Work Service / Facebook

Na mocy aneksu do zawartej w lutym umowy inwestycyjnej, przedłużony do 31 lipca został termin ziszczenia się warunków zawieszających oraz zamknięcia transakcji przejęcia Work Service przez Gi International - poinformował Work Service w komunikacie. Banki finansujące spółkę wyraziły zgodę na wypłatę finansowania pomostowego nie później niż do 31 lipca.

Początkowo, termin zamknięcia transakcji przypadał na 30 czerwca.

Work Service i Gi International podpisały umowę inwestycyjną w połowie lutego. Umowa zakłada dofinansowanie spółki przez inwestora łączną kwotą do 210,2 mln zł.

W planach jest emisja nowych akcji, które zostaną zaoferowane inwestorowi za cenę 0,39 zł sztukę.

Inwestor udzieli spółce 108,7 mln zł finansowania w celu spłaty zobowiązań i kosztów transakcyjnych oraz sfinansowania bieżącej działalności, a także zapłaci 81,5 mln zł w sposób określony w umowach o redukcji zadłużenia bankowego i obligacyjnego.

Work Service informował o spełnieniu części warunków zawieszających w tym m.in. o zgodach organów antymonopolowych na przejęcie spółki.

Całościowym właścicielem Gi International jest Gi Group, firma świadcząca usługi w zakresie czasowego i stałego zatrudnienia, rekrutacji, doradztwa i szkoleń HR. (PAP Biznes)

doa/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
 Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki