REKLAMA

TXM S.A.: Informacja dot. realizacji przyspieszonego postępowania restrukturyzacyjnego Emitenta w aspekcie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.

2020-03-16 15:35
publikacja
2020-03-16 15:35
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 9 / 2020
Data sporządzenia: 2020-03-16
Skrócona nazwa emitenta
TXM S.A.
Temat
Informacja dot. realizacji przyspieszonego postępowania restrukturyzacyjnego Emitenta w aspekcie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd TXM S.A. w restrukturyzacji przekazuje informacje dotycząc statusu toczącego się przyspieszonego postępowanie restrukturyzacyjnego Emitenta.

Zgodnie z informacją otrzymaną od Nadzorcy Sądowego procedura głosowania nad układem przebiega zgodnie z warunkami postanowienia Sędziego-komisarza z dnia 15 stycznia 2020 r. Ponieważ zgodnie z postanowieniem Sądu procedura głosowania odbywać się będzie w trybie korespondencyjnym oznacza to iż rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 nie powinno mieć istotnego wpływu na proces głosowania. Zgodnie z informacją otrzymaną od Nadzorcy Sądowego:

• trwa etap wysyłania oraz doręczania zawiadomień do wszystkich wierzycieli ujętych w spisie wierzytelności. Wierzyciele wraz z informacją o głosowaniu otrzymują karty do głosowania oraz pozostałe dokumenty wymagane w procedurze głosowania;

• od momentu otrzymania zawiadomienia wierzyciele mają 7 dni aby zagłosować pisemnie nad układem.

Procedura głosowania wierzycieli zostanie przeprowadzona do dnia 17 kwietnia 2020 roku. Po zakończeniu zbierania głosów Nadzorca Sądowy przedstawi Sędziemu – komisarzowi,. do dnia 17 maja 2020 roku w formie pisemnej wyniki głosowania nad układem oraz złoży zebrane karty do głosowania wraz z dowodami doręczeń zawiadomienia wierzycieli.

Zarząd informuje iż w związku z nadzwyczajną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 pozostaje w bieżącym, stałym kontakcie z Nadzorcą Sadowym we wszystkich aspektach związanych z toczącym się postępowaniem restukturyzacyjnym. Nadzorca Sądowy poinformował również Zarząd Spółki, iż w związku z sytuacją epidemiologiczną mogą wystąpić ograniczenia i utrudnienie w kontaktach z Sądem prowadzącym sprawę Emitenta.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-03-16 Marcin Łużniak Wiceprezes Zarządu
2020-03-16 Agnieszka Smarzyńska Wiceprezes Zarządu
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki