REKLAMA
WEBINAR

Studio Planowania Ikea powstanie w 8 miastach w Polsce

2021-10-22 08:26
publikacja
2021-10-22 08:26

Ikea testuje nową usługę. Sieć otwiera Studia Planowania, czyli miejsca spotkań klienta z konsultantem, który doradzi w kwestii wyposażenia kuchni, łazienki czy sypialni. Pierwszy punkt powstał w Warszawie, wkrótce na mapie Polski pojawi się ich jeszcze siedem.

Studio Planowania Ikea powstanie w 8 miastach w Polsce
Studio Planowania Ikea powstanie w 8 miastach w Polsce
fot. Mateusz Wlodarczyk / / FORUM

Pierwsze Studio Planowania Ikea zostało otwarte w czwartek 21 października w warszawskim Centrum Handlowym Wola Park. Firma planuje w najbliższym czasie otwarcie siedmiu kolejnych punktów spotkań z klientami w całej Polsce. Poniżej podajemy listę lokalizacji, w których pojawią się Studia Planowania:

  • Rzeszów w Millenium Hall,
  • Kielce w Galerii Echo,
  • Olsztyn w Galerii Warmińskiej,
  • Zielona Góra w Focus Mall,
  • Bielsko-Biała w Gemini Park,
  • Częstochowa w Galerii Jurajskiej,
  • Toruń w Atrium Copernicus.

"W Studiu Planowania można zaprojektować swoją nową kuchnię, szafę czy garderobę wspólnie z projektantem lub omówić projekt wcześniej już opracowany samodzielnie za pomocą programów do planowania Ikea dostępnych online. Przykładowo przy projektowaniu kuchni do wyboru są dwie opcje: podstawowa oraz rozszerzona. Wariant podstawowy jest bezpłatny. Podczas 45-minutowej konsultacji specjalista sprawdzi przygotowaną przez nas koncepcję, dopracuje szczegóły i odpowie na wszystkie pytania. Wariant rozszerzony kosztuje 79 zł oraz obejmuje 2-godzinne spotkanie. W ramach usługi pracownik Ikea rozplanuje ustawienie mebli i sprzętów AGD, doradzi funkcjonalne rozwiązania, od podstaw wykona projekt 3D, a także przygotuje szkic zamówienia z wyceną produktów wraz z usługą transportu, montażu oraz instalacji AGD" – podaje Ikea.

Klienci, którzy chcą skorzystać z konsultacji w Studiu Planowania, powinni umówić się na spotkanie za pośrednictwem strony internetowej.

IKEA

– Obecnie w ramach naszych planów dotyczących zwiększania dostępności, skupiamy się na nowych modelach dotychczasowych inwestycji - głównie pod kątem powstawania miejsc spotkań z klientami. Poprzez Studio Planowania Ikea chcemy zaproponować naszym klientom nową formę spotkania, która mamy nadzieję, przybliży im ofertę Ikea i odpowie na aktualne potrzeby i zmieniające się warunki – mówi Małgorzata Bochenek, Dyrektorka ds. Transformacji i Rozwoju Biznesu.

Nowa usługa w Ikea

Jak wygląda Studio Planowania? "To przestrzeń 50 – 100 m2 zaprojektowana przez w taki sposób, by wygodnie oraz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności przeprowadzić rozmowę z klientem" – informuje Ikea. Podczas spotkania z konsultantem klient może zaplanować także zamówienie transporty do domu lub punktu odbioru. Płatność za zakupione produkty odbywa się za pośrednictwem linka wysłanym na urządzenie klienta.

DF

Źródło:
Tematy
Teraz BMW X3 już za 1400 PLN netto/mies. w ofercie BMW Comfort Lease.

Teraz BMW X3 już za 1400 PLN netto/mies. w ofercie BMW Comfort Lease.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
artureg
Wszystko jasne. Mebli brak w salonach to chociaż sobie można będzie poprojektować. Zacznijcie produkować, bo za chwilę nie będziecie mieli kupców.

Powiązane: Remont i wykończenie mieszkania

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki