Sto skuterów i bilety na koncert od Coca-Coli

Ruszyła nowa promocja konsumencka marki Coca-Coli, w której do wygrania jest 100 skuterów Vespa i 400 w pełni opłaconych pakietów wyjazdowych na Coke Live Music Festival.

Coke Live Music Festival w tym roku odbędzie się już po raz czwarty. Najważniejsze elementy kampanii reklamowej Coca-Coli przy okazji organizacji festiwalu to odświeżona wersja portalu Coke.pl oraz oparta o niego specjalna promocja konsumencka.

Od 1 maja nabywcy napojów Coca-Cola, Coca-Cola Light, Coca-Cola Zero, Fanta Orange, Fanta Lemonic i Sprite w promocyjnych butelkach mogą rywalizować o 400 pakietów festiwalowych. Przez 100 dni trwania promocji, Coca-Cola rozda też 100 skuterów Vespa, każdy o wartości 10 600 zł.

- Coke Live Music Festival startuje już po raz czwarty. Z roku na rok festiwal jest coraz popularniejszy i wymieniany jako jedno z istotniejszych wydarzeń muzycznych na mapie Polski. Jest zarazem najważniejszym elementem programu muzycznego, który Coca-Cola buduje z sukcesem już od kilku lat. Muzyka to dla marki Coca-Cola najlepszy nośnik wartości marki: optymizmu, radości życia i zabawy - mówi Wojciech Dubasiewicz, kierownik marki Coca-Cola.

Kluczowy dla nowej kampanii jest portal Coke.pl. To właśnie tam, po wpisaniu kodu z promocyjnej butelki, codziennie przez cały okres trwania promocji wygrać można skuter Vespa i cztery czteroosobowe pakiety na krakowski festiwal. W sumie Coca-Cola rozda 400 pakietów, które umożliwią wejście na Coke Live Music Festiwal 1600 osobom oraz 100 skuterów, każdy o wartości 10 600 pln. Pakiet obejmuje również pole namiotowe oraz ubezpieczenie NNW. Dodatkowo, zwycięzca otrzymuje też 2 dwuosobowe namioty, kupony żywnościowe do wykorzystania na terenie festiwalu i 200 pln kieszonkowego. Kody można również wymienić na nagrody rzeczowe dostępne na Coke.pl.

Dodatkową szansą wyjazdu na festiwal będą też konkursy organizowane przez markę Coca-Cola w prasie, radiu i internecie. Coke Live Music Festival potrwa od 20 sierpnia do 22 sierpnia.

Promocją objęte zostały butelki o pojemności 0,5 l., a także szklane 0,2 l. z papierowymi etykietami. Nowa akcja zostanie wsparta kampanią outdoorową, w prasie, radiu i telewizji; towarzyszyć jej będą działania w internecie. Komunikacja obejmie również kina.

Za kreację kampanii odpowiada agencja reklamowa Publicis, a zakup mediów koordynuje dom mediowy Starcom. Wszystkie aktywacje internetowe oraz nową odsłonę www.coke.pl przygotowała agencja K2 Internet, za działania PR odpowiadają agencje Edelman Polska oraz krakowska agencja CIC.

Autor: JS
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne