REKLAMA

SURFLAND SYSTEMY KOMPUTEROWE S.A.: Podjęcie decyzji w sprawie analizy możliwości nabycia 100% udziałów w spółce Skillmmersion sp. z o.o.

2021-12-14 14:06
publikacja
2021-12-14 14:06
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 32 / 2021
Data sporządzenia: 2021-12-14
Skrócona nazwa emitenta
SURFLAND SYSTEMY KOMPUTEROWE S.A.
Temat
Podjęcie decyzji w sprawie analizy możliwości nabycia 100% udziałów w spółce Skillmmersion sp. z o.o.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd VR Factory Games SA z siedzibą w Warszawie (poprzednio: Surfland Systemy Komputerowe S.A. z siedzibą we Wrocławiu; dalej: Emitent) informuje, iż w dniu dzisiejszym podjął decyzję w sprawie analizy możliwości nabycia przez Emitenta 100% udziałów w spółce Skillmmersion sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej: Skillmmersion). Skillmmersion specjalizuje się w digitalizacji procesów szkoleniowych w oparciu o technologię wirtualnej (VR) i rozszerzonej (AR) rzeczywistości. Warunki przeprowadzenia ewentualnej transakcji oraz cena transakcji zostaną ustalone w konsekwencji przeprowadzonej analizy.

W ramach projektu badawczo-rozwojowego dofinansowanego przez NCBiR kwotą 3,2 mln zł, Skillmmersion rozwija SaaS’ową VR-learningową platformę szkoleniowo-testową przygotowaną w oparciu o technologię wirtualnej rzeczywistości (VR) z wykorzystaniem analityki bazującej na sztucznej inteligencji (AI).

Do tej pory Skillmmersion wdrożyło swoje rozwiązania między innymi w pięciu krajach w firmie Skanska oraz w Sodexo. W obu przypadkach Skillmmersion otrzymała referencje wysoko oceniające zarówno efektywność wdrożonych rozwiązań, jakość jak i niezawodność.

Zarząd wskazuje, iż w kompetencje posiadane przez Skillmmersion pozwolą na dywersyfikację działalności w ramach tożsamej przestrzeni technologicznej, w oparciu o perspektywiczny biznes jakim są szkolenia w zakresie technologii VR i AR, w tym wzmocnienie kompetencji posiadanych przez oba podmioty poprzez wymianę wzajemnych doświadczeń, co umożliwi tworzenie gier z obszaru „skill games”. Integracja obu spółek pozwoli również na optymalizację procesów produkcyjnych. Ponadto Zarząd wskazuje, iż większościowym udziałowcem oraz Prezesem Zarządu Skillmmersion jest Pan Sławomir Matul – główny akcjonariusz oraz Prezes Zarządu Emitenta.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-12-14 Sławomir Matul Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki