REKLAMA
PIT 2023

SIMFABRIC S.A.: Rozpoczęcie procesu certyfikacji gry Truck Mechanic Simulator na konsolę Nintendo Switch

2020-05-08 08:59
publikacja
2020-05-08 08:59
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 25 / 2020
Data sporządzenia: 2020-05-08
Skrócona nazwa emitenta
SIMFABRIC S.A.
Temat
Rozpoczęcie procesu certyfikacji gry Truck Mechanic Simulator na konsolę Nintendo Switch
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje, iż w dniu 08 maja 2020 r. rozpoczęto proces certyfikacji gry Truck Mechanic Simulator na konsolę Nintendo Switch (dalej jako: Gra) w sklepie Nintendo eShop.

W procesie powstawania Gry Emitent odpowiedzialny jest za portowanie i wydanie Gry na konsolę.
Spółka jest również właścicielem praw majątkowych do Gry. Gra Truck Mechanic Simulator przygotowywana jest w pierwszej fazie z myślą o rynku amerykańskim oraz europejskim.

Premiera Gry planowana jest na czerwiec 2020 roku przy czym Spółka zastrzega, że termin ten może ulec zmianie. Dokładny termin premiery zostanie podany do publicznej wiadomości za pośrednictwem raportu bieżącego.

Truck Mechanic Simulator jest symulatorem napraw dużych pojazdów transportowych, bazujący na popularnej mechanice gry znanej z takiego przeboju jak Car Mechanic Simulator. Licencja na Grę została pozyskana od głównego akcjonariusza PlayWay S.A. notowanego na rynku głównym GPW.

Gra to drugi z pięciu planowanych w tym roku symulatorów przeznaczonych do portowania na konsole nowej generacji: Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. Emitent planuje rozbudować portfolio symulatorów na konsole do 10 tytułów w roku 2020. Gra będzie czwartym symulatorem z portfolio konsolowego Emitenta.

Dwa pierwsze: Farm Expert 2019 oraz Construction Machines Simulator cieszą się bardzo dużą popularnością na konsole Nintendo Switch i po sukcesie w dystrybucji cyfrowej doczekały się wersji pudełkowych, wydanych przez zachodnich dystrybutorów w Europie, Australii, Afryce Południowej i Ameryce Północnej.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta w przyszłości oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-05-08 Julia Natalia Leszczyńska Prezes Zarządu Julia Natalia Leszczyńska
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Najtańsze konta firmowe dla oszczędzających z premią

Najtańsze konta firmowe dla oszczędzających z premią

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki