REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

SII: stratuje IX edycja Akademii Tworzenia Kapitału!

2012-04-12 14:16
publikacja
2012-04-12 14:16
SII: stratuje IX edycja Akademii Tworzenia Kapitału!

Jak właściwie funkcjonują rynki walutowe? Jak sprawnie się po nich poruszać? Jak trafnie dokonywać inwestycji? Wiosna 2012 przyniesie odpowiedzi na te i wiele innych pytań nurtujących początkujących inwestorów, którzy pojawią się na Akademii Tworzenia Kapitału.

Akademia Tworzenia Kapitału jest unikatowym projektem edukacyjnym skierowanym do grupy młodych inwestorów. Obejmuje liczne wykłady i panele dyskusyjne, na których można skorzystać z wieloletniego doświadczenia ekspertów rynku finansowego. Tegoroczna edycja Akademii Tworzenia Kapitału dotyczy tematyki rynków lewarowanych, ich specyfiki, sposobów poruszania się, a także porównań. Dodatkowo omówione zostaną kwestie wpływu informacji na zachowania kursów na rynku Forex oraz przewidywania i wizje dotyczące przyszłości. Wykłady poprowadzą eksperci z Domu Maklerskiego BZ WBK.

Zaproszeni goście w rzetelny i przystępny sposób przekazują swoją wiedzę zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę z rynkiem walutowym, jak i tym, którzy są już nieco bardziej zaznajomieni z tematem. Każda prezentacja poparta jest wieloma przykładami, dzięki czemu skomplikowane zagadnienia stają się dostępne i łatwo przyswajalne. Wykłady odbywają się w największych miastach Polski i każda z wcześniejszych edycji cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem.

Akademia Tworzenia Kapitału jest znakomitą okazją do pozyskania nowych cennych informacji oraz weryfikacji swojej wiedzy. Tradycyjnie już, wydarzenie odbędzie się w salach kinowych Cinema City. Podczas ATK panuje pozytywna i przyjazna atmosfera, która sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Spotkania odbędą się w sześciu miastach Polski:
  • 11 kwietnia - Warszawa (CC Arkadia, al. Jana Pawła II 82)
  • 12 kwietnia - Kraków (CC Kazimierz, ul. Podgórska 34)
  • 17 kwietnia - Katowice (CC Silesia, ul. Chorzowska 107)
  • 19 kwietnia - Wrocław (CC Korona, ul. Krzywoustego 126 C)
  • 24 kwietnia - Poznań (CC Kinepolis, ul. Krzywoustego 72)
  • 26 kwietnia - Gdańsk (CC Krewetka, ul. Karmelicka 1)


Więcej informacji o programie Akademii Tworzenia Kapitału znają Państwo tutaj.

Źródło: www.sii.org.pl

O Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych


 

Największa organizacja inwestorska w Polsce


Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC.

Działalność Stowarzyszenia koncentruje się na wszechstronnym wsparciu inwestorów i opiera się na trzech głównych filarach:
  • Edukacja i analizy: konferencje i szkolenia (w tym największe w kraju „WallStreet” i „Profesjonalny Inwestor”), wydawnictwa (np. kwartalnik „Akcjonariusz”), analizy giełdowe (m.in. „Portfel SII”, „ATrakcyjne Spółki”, „Raporty IPO”, „Indeks Nastroju Inwestorów”);
  • Interwencje: ochrona inwestorów, porady prawne, uczestnictwo w walnych zgromadzeniach spółek publicznych, działalność opiniotwórcza i wpływanie na proces ustawodawczy;
  • Zniżki: oferowane przez partnerów Stowarzyszenia członkom SII (na: prowizje giełdowe, wydawnictwa, szkolenia itp.).


Stowarzyszenie zrzesza obecnie ponad 6.000 członków, liczba ta ciągle rośnie z racji nieprzerwanego zapotrzebowania inwestorów na wszechstronne wsparcie w funkcjonowaniu na rynku kapitałowym. Pełna informacja o SII znajduje się na stronie www.sii.org.pl.

SII - Wspieramy Inwestorów!



Źródło:
Tematy
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Studia

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki