Rosyjski krytyk Zachodu chce do UE

Rosyjski artysta i deputowany, znany ze swoich antyzachodnich wypowiedzi, chce leczyć się w Europie. Josif Kobzon trafił na czarną listę Unii Europejskiej, dlatego teraz prosi o interwencję prezydenta Władimira Putina.

(FORUM)

W ubiegłym roku radziecki i rosyjski piosenkarz jeździł z koncertami do Donbasu. Wspierał separatystów, krytykował władze Ukrainy i Unie Europejską. Ma pretensje do swoich kolegów, którzy odcinają się od polityki Kremla i na występach pojawiają się z flagami Ukrainy.

Za swoje wyjazdy na tereny objęte wojną i otwarte wspieranie polityki Władimira Putina, w stosunku do Ukrainy, znalazł się na unijnej liście osób niepożądanych. Jak informuje rozgłośnia Echo Moskwy, Josif Kobzon zwrócił się do Władimira Putina, aby ten pomógł mu wyjechać na leczenie za granicę. Rozgłośnia przypomina, że niedawno artysta twierdził, iż nie odczuwa dyskomfortu z powodu niemożności odwiedzenia wnuków w Hiszpanii, bo zawsze może pojechać do Soczi.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Maciej Jastrzębski/Moskwa/pbp

Źródło: IAR

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
7 4 ~DarekD

Panie Jastrzębski!!!. A co ma wspólnego wcześniejsza wypowiedź tego rosyjskiego artysty, że nie odczuwa dyskomfortu, że nie może odwiedzić wnuków w Hiszpanii, bo zawsze może pojechać do Soczi, z tą jego aktualnie opisywaną prośbą do Putina o interwencję w sprawie umożliwienia mu wyjazdu na leczenie? Panie Jastrzębski, co ma piernik do wiatraka, bo pan insynuuje, że ma?. Wygląda, że logika panie Jastrzębski nie jest pana mocną stroną. Jest pan tylko marnym jątrzącym człowieczkiem.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 2 ~TK

Może to, że miał gdzieś zakaz wjazdu do UE z czym radośnie się obnosił, a jak przyszło co do czego, to Unia już nie jest taka zła? Tak tylko zgaduję. Teraz, żeby być konsekwentnym powinien oświadczyć, że nie potrzebuje europejskich szpitali, może się leczyć u siebie.

! Odpowiedz
1 0 ~DarekD odpowiada ~TK

Raczej z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że rzeczywiście tylko zgadujesz.

! Odpowiedz
1 2 ~zzz

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
3 16 ~Antyrus

Wszyscy ci ze świecznika.ochoczo krytykujący Zachód i wspierający eswgo firera Putlera wspierają go ze strachu przed nim i jego służbami specyjalnymi bo jeszcze mogą skończyć jak Niemcow czy Litwinienko itd. Tak naprawdę to co ukradną w Rosji wywożą na zgniły Zachód ,tam kształcą dzieci i tam widzą swoją przyszłość.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 8 ~MacGawer

Nie ze strachu, oni sa bez mała klasycznymi pożytecznymi idiotami wierzącymi w to co robią. Bez mała, bo "jak trwoga to do Boga" - leczyć się chcą za granicą, rodzinę wysyłają za granicę, kupuja zagraniczne towary...

! Odpowiedz
2 1 ~Antyrus odpowiada ~MacGawer

To prawda ale ja nie mam na myśli prostych zwykłych Rosjan którzy zrobią wszystko co car czy firer Putler powie,mnie raczej chodziło o tę część ze świecznika władzy czy elity tam raczej jest rozeznanie co jest grane,ale ze strachu lepiej się nie sprzeciwiać w myśl zasady Ciszej budiesz dalej zajedziesz,oni tak bezkrytycznie nie popierają Putlera tam raczej jest podejście praktyczne.Strach jaki Putler zrobił mordując ludzi opozycji w dziwnych okolicznościach ,wystraszył krytyków tego satrapy.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 0 ~nemo odpowiada ~MacGawer

zagraniczne towary to w 90% smieciówka GMO a towary przemysłowe to jednorazowe chińskie buble -dlatego prawie nic nie kupuję dzieki temu mam zdrówko i dużo wolnego czasu bo nie muśzę tak jak inni zapieprzać na polaczków-cwaniaczków

! Odpowiedz
3 1 ~kapitalizm_to_szambo

aleś sie podniecił gimbusku z Polaczkowa ło matko jakis ty mundry prawię tak jak te solidaruchy z PO i PIS -a nie przyszło ci do twojej malutkiej łepetynki że takie njusy są specjalnie preparowane przez mendia mętnego ścieku żeby tacy jak ty orgazmu dostali na sam tytuł
ps.ciekawe że nie np. ma artykułów jak to 2 miliony dzieci i młodzieży żyje w hamerykańskim raju na ulicy

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~3434 odpowiada ~nemo

nie gadaj bajek a z czego piszesz na bankierze :):):)

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 3,4% XII 2019
PKB rdr 3,9% III kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% XII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 213,27 zł X 2019
Produkcja przemysłowa rdr 1,4% XI 2019

Znajdź profil