REKLAMA

Rektor: Miejsca w akademikach Uniwersytetu Śląskiego tylko dla zaszczepionych

2021-07-25 09:38
publikacja
2021-07-25 09:38
Rektor: Miejsca w akademikach Uniwersytetu Śląskiego tylko dla zaszczepionych
Rektor: Miejsca w akademikach Uniwersytetu Śląskiego tylko dla zaszczepionych
/ Uniwersytet Śląski

W akademikach Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w nowym roku akademickim będą mogły się zameldować wyłącznie osoby w pełni zaszczepione – poinformował w liście do studentów rektor uczelni prof. Ryszard Koziołek.

Rektor przekazał studentom, że od 1 października zajęcia rozpoczną się w murach uniwersytetu, a nie w trybie online, o ile "sytuacja epidemiologiczna nie pogorszy się na tyle, aby te plany pokrzyżować". Zaapelował do wszystkich, którzy nie przyjęli jeszcze szczepionki, żeby uczynili to "w dbałości o siebie, o swoje rodziny oraz o koleżanki i kolegów, z którymi spotkacie się w uniwersytecie".

"Nie uzależniamy prawa do obecności na zajęciach w murach uczelni od bycia zaszczepionym, pozostawiając to Państwa odpowiedzialnej wolności i rozumnej trosce o siebie i innych. Z jednym wyjątkiem" – napisał prof. Ryszard Koziołek.

"W akademikach będą mogły zameldować się wyłącznie osoby w pełni zaszczepione, co należy potwierdzić stosownym zaświadczeniem o szczepieniu lub Certyfikatem Covid. Stawiamy ten warunek w obliczu ostrzeżeń przed kolejną falą epidemii, a także w przekonaniu, że przebywanie ze sobą w bliskiej odległości, w pokojach i korytarzach domów akademickich naraża Was szczególnie na ryzyko infekcji" – dodał.

Rektor zapowiedział, że w czasie największego natężenia kwaterunkowego w kampusach Uniwersytetu Śląskiego zostaną zorganizowane punkty szczepień.

Mieszkańcy woj. śląskiego – spośród których w większości rekrutują się studenci UŚ – przyjęli dotąd 4 059 139 dawek szczepionki przeciw COVID-19. W pełni zaszczepionych jest 1 884 867 osób. (PAP)

autorka: Anna Gumułka

lun/ je/

Źródło:PAP
Tematy
 Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Komentarze (23)

dodaj komentarz
lukaszslask
Do StefanW
Przeciez ja nie napisalem,zeby nie przestrzegac Prawa,tylko wlasnie przestrzegac i jak ktos mi napisze,ze moge po miescie 100 na godziny to i tak pojade 50,bo tak mi zdrowy rozsadek podpowiada Stefan,ja poprostu chcialbym,zeby mi logicznie ktos wytlumaczyl co mi daje zaszczepienie np Presonelu Medycznego,jak On dalej
Do StefanW
Przeciez ja nie napisalem,zeby nie przestrzegac Prawa,tylko wlasnie przestrzegac i jak ktos mi napisze,ze moge po miescie 100 na godziny to i tak pojade 50,bo tak mi zdrowy rozsadek podpowiada Stefan,ja poprostu chcialbym,zeby mi logicznie ktos wytlumaczyl co mi daje zaszczepienie np Presonelu Medycznego,jak On dalej moze mnie zarazic i skoro Pandemia jest i nadal sie mozemy zarazac,no to niestety w zamknietych pomieszczeniach dalej maseczki i nie ma znaczenia czy ktos jest zaszczepiony czy nie,jezeli pandemia jest??to na stadionach odstepy i niewazne czy ktos zaszczepiony czy nie skoro dalej zaraza!!!jak pandemia jest? to w akademikach pokoje jednoosobowe i brak zgromadzen.....i to jest dla mnie logiczne....no chyba,ze Pandemi nie ma??
A przede wszystkim Prosze po ponad roku w koncu wyjasnic,kto wypuscil ta bron chemiczna na swiat i niech poniesie konsekwencje,bo nie ktorzy sa zamykani za kradziez batonika.....
iandrew
Ciekawe co ten lewacki rektor zrobi ze studentami trans-zaszczepionymi? Czyli takimi, którzy IDENTYFIKUJĄ się jako osoby zaszczepione, nie ważne czy biologiczne są, czy nie.... ;)
eagleeye
Widzę ze Pan Rektor myśli ze jest ponad prawem. Zdziwi się jak go ktoś z pozwu przed Sądem dojedzie.

Doskonale wie że ogłasza to bez żadnej podstawy prawnej
anty12
UBecka maszyna ruszyla. TW Balbina zaszczepiona ?
xiven
no to średni iloraz inteligencji w akademikach spadnie ostro :D
dididif
Ubecka (ABW) kaczka puszczona na osobisty rozkaz komunistycznych dygnitarzy z Brukseli, by przyzwyczajać szczepione, posłuszne bydełko do dalszej uniżoności, inaczej represje i bolszewicki terror.
tkrk
WOJNA MENTALNA będzie coraz bardziej zaciekła :

Przykład : postawienie personelu medycznego pod ścianą; albo szczepicie się, albo was zwalniamy

1.Obszar rażenia:
-Oddziaływanie niemalże na każdy aspekt ludzkiej egzystencji w celu wywołania emocjonalnej reakcji, zmuszenie ludzi do zaszczepienia.

2.
WOJNA MENTALNA będzie coraz bardziej zaciekła :

Przykład : postawienie personelu medycznego pod ścianą; albo szczepicie się, albo was zwalniamy

1.Obszar rażenia:
-Oddziaływanie niemalże na każdy aspekt ludzkiej egzystencji w celu wywołania emocjonalnej reakcji, zmuszenie ludzi do zaszczepienia.

2.Wyniki znęcania się nad ofiarą:
-Przyjęcie trucizny, która powoduje zaprogramowaną śmierć człowieka " dla świętego spokoju "

3.Wywołanie ogólnoświatowej katastrofy, państwa doznają zapaści systemu finansowo-społeczno-gospodarczego. Pomyślcie przez chwilę dlaczego Rosja i Chiny szczepią swoich tylko rodzimymi szczepionkami. W Europie : czym popadnie

4.Jeżeli rozumiesz narrację która dzieję się wokół Ciebie i nie zamierzasz się szczepić :

-Rozpoczęcie 3 wojny światowej : 2027 , świat zostanie podzielony na dwa obozy, jedynym i ostatecznym zwycięzcą będą Chiny. Eksterminacja 5 miliardów mieszkańców planety.

5. Ja i Ty wiemy, że człowiek wiszący na krzyżu nie jest moim BOGIEM i nigdy nim nie był. Ten świat nie jest ani trochę miłosierny tak jak nam to wmawiają. Popatrz z pewnej perspektywy na to jak tłamsi się chociażby Greków a z Polaków robi się pomyje.

" Dear globalist, We the people have reviewed your proposal for " The Great Reset " as we regret to inform you that we will have to decline at this time.

Although we did find the free trial of the " NWO " very interesting. we have decided instead to go with " The Great Awekening "

Your sincerely

The human race

https://translate.google.com/translate?u=https%3A//www.pronews.gr/oikonomia/elliniki-viomihania/1004298_dgiannakopoylos-aporriptoyme-ti-megali-epanekkinisi-kai-ti-nea&langpair=auto%7Cen&hl=en

Prawdziwe POGAŃSKIE przebudzenie przedstawicieli starożytnych cywilizacji pod przywództwem Greków, spadkobierców hellenistycznej cywilizacji.

Swaróg ( słowiański bóg słońca ) byłby spadkobiercą hipotetycznego praindoeuropejskiego boga, którego imię zrekonstruowane zostało jako *Dyḗus. W tym przypadku odpowiadałby on takim bóstwom jak wedyjski Djaus czy bałtyjski Dievs, ale także greckiemu Zeusowi.
.
Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki