Problemy z autoryzacją transakcji w Banku Pekao

U klientów bankowości internetowej Pekao mogą występować problemy z autoryzacją transakcji poprzez PekaoToken. O utrudnieniach powiadomili nas czytelnicy Bankier.pl.

"Nie działa aplikacja PekaoToken. Brak możliwości wykonania przelewów czy autoryzacji 3-D Secure" - wiadomość tej treści otrzymaliśmy jeszcze wczoraj wieczorem od jednego z czytelników, piszących na alert@bankier.pl. "Od ok. godziny 20 bank Pekao SA ma problemy z naprawieniem jakiejś usterki z aplikacją do autoryzacji transakcji Pekao Token. Po zalogowaniu do bankowości elektronicznej pojawia się taki komunikat: Informujemy, że występują problemy z autoryzacją operacji przy użyciu aplikacji PekaoToken. Przepraszamy za niedogodności" - pisał inny użytkownik.

(Bankier.pl)

W środę rano konsultant infolinii Banku Pekao poinformował nas, że problemy z autoryzacją transakcji z wykorzystaniem PekaoToken mogą jeszcze występować, a bank pracuje nad naprawieniem usterki. Jak mówi pracownik banku, klienci, którzy muszą np. wykonać przelew, mogą zmienić sposób autoryzacji transakcji np. na SMS w systemie bankowości elektronicznej, poprzez kontakt z konsultantem infolinii lub w placówce banku.

MW

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
4 5 igła

A co będzie jak się pojawi komunikat "Przepraszamy, ale Pana/Pani konto zostało zablokowane do odwołania" a gotówki już nie będzie w obiegu ?
I co wtedy ?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne