REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów na prezydentów miast

2018-04-26 13:16
publikacja
2018-04-26 13:16

Komitet polityczny Prawa i Sprawiedliwości zatwierdził listę kandydatów na prezydentów dużych miast.

fot. Adam Chełstowski / / FORUM

Na prezydenta Warszawy będzie kandydował Patryk Jaki, Krakowa - Magorzata Wassermann, Łodzi - Waldemar Buda, Wrocławia - Mirosława Stachowiak-Różecka, Poznania - Tadeusz Zysk, Gdańska - Kacper Płażyński, Szczecina - Bartłomiej Sochański, Bydgoszczy - Tomasz Latos, Lublina - Sylwester Tułajew, Białegostoku - Jacek Żalek, Gorzowa Wielkopolskiego - Sebastian Pieńkowski, Torunia - Zbigniew Rasielewski, Olsztyna - Michał Wypij, Opola - Violetta Porowska, Rzeszowa - Wojciech Buczak, Zielonej Góry - Piotr Barczak. W Katowicach Prawo i Sprawiedliwość poprze kandydaturę Marcina Krupy.

Informacyjna Agencja Radiowa(IAR)Siekaj/jj

Źródło:IAR
Tematy
Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Advertisement

Powiązane: Polityka

Komentarze (6)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
karbinadel
Większość kandydatów ma jedną cechę wspólną - większość obywateli nigdy o nich nie słyszała. Z wyjątkiem niejakiego Jakiego z Opola, który niezwykle skutecznie wykreował na całym świecie pojęcie "polskich obozów śmierci".
specjalnie_zarejstrowany1
Wszedzie sami ludzie wykreowani na partiach, przez partie w partiach. Zero wiedzy o rzeczywistosci poza partiami, zero wiedzy o biznesie, zero wiedy o rynku kapitalowym, zero wiedzy o normalnej pracy. W tym kraju nigdy nic sie nie zmieni o ile zmiany nie beda wymuszone z zewnatrz. Ale ja sie nie dziwie. Zdolni ludzie z pomyslami Wszedzie sami ludzie wykreowani na partiach, przez partie w partiach. Zero wiedzy o rzeczywistosci poza partiami, zero wiedzy o biznesie, zero wiedy o rynku kapitalowym, zero wiedzy o normalnej pracy. W tym kraju nigdy nic sie nie zmieni o ile zmiany nie beda wymuszone z zewnatrz. Ale ja sie nie dziwie. Zdolni ludzie z pomyslami sie do polityki nie pchaja.
zbyszek_od_dobrej_zmiany
Patryk Jaki - wykształcony, obyty, z inicjatywą i z szerokimi kontaktami. Takich potrzebujemy.
jkl777
Oj potrzebujemy. Rowy same sie nie wykopia...

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki