REKLAMA

Pożyczki premium – szybko i z cashbackiem

2021-11-10 14:40, akt.2021-11-10 16:59
publikacja
2021-11-10 14:40
aktualizacja
2021-11-10 16:59
Pożyczki premium – szybko i z cashbackiem
Pożyczki premium – szybko i z cashbackiem
/ TAKTO Finanse

Szybki proces kredytowy, elastyczna spłata i możliwość otrzymania zwrotu części kosztów – taką propozycję przygotowuje TAKTO Finanse dla wybranych klientów. O tym, jak działają pożyczki premium, rozmawiamy z Anitą Tobolską i Ewą Górną.

Instytucje pożyczkowe z powodzeniem wykorzystują nowe możliwości stwarzane przez internet i otwartą bankowość. TAKTO Finanse obiera sobie za cel stworzenie unikalnej oferty dla klientów o sprawdzonej wiarygodności, ceniących sobie szybkość decyzji kredytowej i elastyczność finansowania. O nowym produkcie finansowym firmy rozmawiamy z Anitą Tobolską i Ewą Górną.

Instytucje pożyczkowe mają już grono powracających, sprawdzonych klientów. Takto wprowadza do swojej oferty nowy produkt finansowy. Jakie warunki spełnić musi pożyczkobiorca, żeby móc wnioskować o taki produkt?

Anita Tobolska, TAKTO Finanse: Doceniamy najlepszych, dlatego Klientom z dobrą historią kredytową proponujemy tańszą pożyczkę z dodatkowymi benefitami. Nie trzeba być klientem TAKTO Finanse – wystarczy, że dotychczas dobrze spłacaliśmy swoje zobowiązania kredytowe, co potwierdzi raport, który pobierzemy z BIK.

Szybkość i wygoda to cechy, na które zwracają uwagę dzisiejsi konsumenci przyzwyczajeni do obsługi online. Czy proces weryfikacji pożyczkobiorcy można jeszcze uprościć? Jak szybko można liczyć na przyznanie pożyczki?

Ewa Górna, TAKTO Finanse: Klient z dobrą historią kredytową może liczyć na szybsze przyznanie pożyczki. Większość pożyczkobiorców nie będzie musiała czekać na weryfikację telefoniczną, cały proces rozpatrywania wniosku odbędzie się w pełni automatycznie w zaledwie kilka minut w sposób bezpieczny i bez wychodzenia z domu.

Jednym ze stosowanych przez TAKTO narzędzi jest weryfikacja za pomocą rachunku bankowego. Na czym polega ten proces? Co powinien przygotować klient? Czy takie rozwiązanie jest bezpieczne?

W celu potwierdzenia swojej tożsamości Klient loguje się do swojego banku – dzięki temu możemy szybko potwierdzić, czy dane podane we wniosku są prawdziwe. Taką możliwość daje nam wykorzystanie w procesie wnioskowania o pożyczkę aplikacji Kontomatik, która w bezpieczny sposób pomaga w weryfikacji klienta. Zastępuje to tradycyjny przelew weryfikacyjny i znacznie przyspiesza wydanie decyzji.

Słowo „cashback” kojarzy się przede wszystkim z kartami płatniczymi. W waszej ofercie znalazł się cashback pożyczkowy. Na czym on polega i jakie daje korzyści pożyczkobiorcy?

Klientom z dobrą historią kredytową , którzy biorą kolejną pożyczkę w TAKTO gwarantujemy obniżenie kosztów pożyczki. Odbywa się to na następujących zasadach: po terminowej spłacie każdych 12 rat klient otrzymuje zwrot części kosztów (odsetek, opłaty prowizyjnej oraz opłaty za udzielenie pożyczki). W ten sposób doceniamy najlepszych.

Typowe pożyczki raczej nie kojarzą się klientom z elastycznością spłaty – mają narzucony z góry harmonogram. W jaki sposób wakacje pożyczkowe mogą pomóc w zarządzaniu domowymi finansami? Jak z takiego rozwiązania może skorzystać klient TAKTO?

Każdy potrzebuje czasami wakacji – nawet od spłaty pożyczki. Wiemy, że zdarzają się różne sytuacje i Klientom, którzy terminowo regulują swoje zobowiązania dajemy możliwość przesunięcia terminu płatności jednej raty w roku o miesiąc. Jest to całkowicie bezpłatne – wystarczy zgłosić nam taką chęć w Panelu Klienta dedykowanym samodzielnej obsłudze pożyczek.

Rynek pożyczek pozabankowych ciągle ewoluuje. Jakie są w tej chwili najważniejsze trendy w tej branży? Jakich nowości klienci mogą się spodziewać w najbliższym czasie?

W ostatnich latach rynek pożyczkowy wprowadził wiele zmian cyfrowych skierowanych do Klientów, a nieustająca pandemia nadal przyspiesza ten trend. Nadal firmy będą pracować nad digitalizacją, automatyzacją i personalizacją swoich procesów i produktów. Klienci mogą przede wszystkim liczyć na elastyczne produkty finansowe, bardziej skoncentrowane na ich potrzebach.

Dziękuję za rozmowę.

Źródło:Materiał we współpracy
Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (1)

dodaj komentarz
po_co
Oho, a za 5 lat reklama również zostanie tylko w archiwach bo okaże się, że bankier wspiera kolejną instytucję która okrada Polaków.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki