REKLAMA

Policja ściga "dwudziestoletniego milionera", ten żąda zmiany zdjęcia na liście gończym

2015-11-19 20:19
publikacja
2015-11-19 20:19

Przed dwoma laty został okrzyknięty "dwudziestoletnim milionerem", dziś jego twarz jest na liście gończym policji. Stołeczni policjanci wciąż szukają Piotra Kaszubskiego, znanego przedsiębiorcy z branży kosmetycznej.

fot. / / policja.pl

Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla niego w związku z podejrzeniem wielu oszustw. Tymczasem poszukiwany mężczyzna na swoim profilu na portalu społecznościowym komentuje działania organów ścigania, a nawet krytykuje zdjęcie z listu gończego, na którym - jego zdaniem - wygląda niekorzystnie.

Komisarz Joanna Banaszewska z komendy policji na warszawskim Mokotowie powiedziała IAR, że początkowo sąd wyznaczył Kaszubskiemu kaucję i dozór policji, ale po zażaleniu prokuratury zmienił decyzję i zdecydował się na areszt tymczasowy dla przedsiębiorcy. Wtedy jednak Kaszubski zaczął się ukrywać. Zapewniła, że funkcjonariusze ustalają miejsce ukrywania się poszukiwanego.

Adwokat Mariusz Bartosiak reprezentujący Piotra Kaszubskiego uważa, że jego klient płaci cenę za swoją popularność, a prokuratura nie ma podstaw do stosowania aresztu w tej sprawie. "Kaszubski zgłosi się na policję, jeśli sąd cofnie decyzję o areszcie" - deklaruje mecenas. Dodaje, że jego klient ma przekonanie, że żaden z sądów rozpatrujących wniosek o areszt nie zapoznał się z aktami jego sprawy.

Adwokat dodał, że prokuratura nie odpowiedziała na prośbę Kaszubskiego o udostępnienie danych osób pokrzywdzonych w sprawie, aby mógł zadośćuczynić ich krzywdom.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Mariusz Pieśniewski/dabr

Źródło:IAR
Tematy
Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Komentarze (19)

dodaj komentarz
~endi
I tak w Polsce zostaje się milionerem ... a tak na marginesie , rozumiem że adwokat poszukiwanego złożył już wniosek o wypłatę odszkodowania z tytułu umieszczenia w liście gończym brzydkiego zdjęcia ? w końcu to narusza dobra osobiste jego mandanta
~Dw
Niech wystąpi o łaskę pana prezydenta
~cykor21
A czy adwokat może oficjalnie reprezentować klienta, który jest poszukiwany listem gończym i się ukrywa?

I dalej: czy portale społecznościowe mogą tolerować aktywność użytkownika poszukiwanego listem gończym? Jakieś to wszystko dziwne: dzieciak funkcjonuje jak gdyby nigdy nic, choć ma status
A czy adwokat może oficjalnie reprezentować klienta, który jest poszukiwany listem gończym i się ukrywa?

I dalej: czy portale społecznościowe mogą tolerować aktywność użytkownika poszukiwanego listem gończym? Jakieś to wszystko dziwne: dzieciak funkcjonuje jak gdyby nigdy nic, choć ma status przestępcy.
~ziutek
CENZOR CZUJNY !!!!!! brawo moze nawet załapie się na jakiś lepszy stołek? no ale trzeba się wykazać rozumiem i wybaczam -o pisie dobrze albo wcale
~miro
a co ma PiS do tego oszusta, brylującego w tvn-owskim medium
~ziutek odpowiada ~miro
trzeba było nie spać do dwunastej tylko przeczytać przed skasowaniem , za co ci w końcu prezes płaci?
~ziutek
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~plazowicz
Należałoby napisać za co go ścigają. To chyba podstawowe info przy takim newsie? A wśród zarzutów jest wyłudzenie. Swoją drogą dziwię się, że się ukrywa... widocznie awantura jest o jakąś niewielką kwotę przy czym działał na partyzanta i nie ma za sobą armii prawników oraz "kryszy".
~dociekliwy
http://natemat.pl/162505,piotr-kaszubski-najmlodszy-polski-milioner-drwi-z-prezydenta-dudy-tez-chce-byc-ulaskawiony
~plazowicz odpowiada ~dociekliwy
http://vitwoman.pl/zdrowie/suplementy-diety/10-oszustw-piotra-k-czyli-jak-najmlodszy-polski-milioner-naciaga-ludzi-sprzedajac-tabletki-vitaslim-proactive/

Powiązane: O tym mówią ludzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki