Organizowana dwa razu do roku konferencja odbywa się w ramach działań Polish Network Operators' Group - inicjatywy mającej na celu wsparcie współpracy operatorów sieciowych, wymianę doświadczeń między przedstawicielami branży teleinformatycznej i telekomunikacyjnej oraz edukację z zakresu sieci. Swoje cele grupa realizuje poprzez organizację konferencji i warsztatów. Inicjatywa powstała na wzór stowarzyszeń łączących operatorów sieciowych, które od kilkunastu lat skutecznie działają na rynku sieciowym w USA, Europie Zachodniej, Azji i na Bliskim Wschodzie.
PLNOG Meeting to pełna gama profesjonalnych, technicznych wykładów prowadzonych przez najwybitniejszych polskich i zagranicznych specjalistów z branży. To okazja do spotkań, poznania ciekawych ludzi i spędzenia czasu w miłej atmosferze. Każda kolejna edycja przyciąga coraz więcej uczestników z największych firm teleinformatycznych i lokalnych firm usługowych. Ich liczny udział dowodzi, że inicjatywa organizowania tego typu spotkań jest bardzo potrzebna i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom społeczności sieciowej w Polsce. Najbliższa, szósta konferencja PLNOG będzie największą z dotychczasowych - cztery, niezależne ścieżki wykładów, udział wielu wybitnych specjalistów z Polski i zagranicy, liczne warsztaty i atrakcje.
Serdecznie zapraszamy na stronę internetową konferencji: http://rejestracja.plnog.pl/
Specjalnie dla gości portalu mamy 15% zniżki na uczestnictwo w konferencji. Podczas rejestracji w okienku "kod rabatowy" wystarczy wpisać bankier_15. Zapraszamy.




























































