REKLAMA

Oferta specjalna Grupy Banku Pekao SA w związku z prywatyzacją PZU SA

2010-04-19 18:40
publikacja
2010-04-19 18:40

Dom Maklerski Pekao oraz Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. przyjmują zapisy inwestorów indywidualnych  na akcje spółki PZU SA  w terminie określonym w prospekcie (20-28 kwietnia, ostatniego dnia do godz. 16.00).


Aby złożyć zapis na akcje wymagane jest posiadanie rachunku brokerskiego. Za otwarcie rachunku w okresie trwania zapisów i jego prowadzenie do końca 2010 roku DM Pekao i CDM nie będą pobierać opłat. Rachunek brokerski można otworzyć w 643 oddziałach Banku Pekao SA, w których znajdują się punkty przyjmowania zleceń DM Pekao oraz w 81 punktach obsługi klienta CDM SA. Dodatkowo, dla osób zapisujących się na akcje PZU Bank Pekao SA oferuje bezpłatnie wybrane Eurokonta na 6 lub 12 miesięcy (w zależności od innych posiadanych produktów) oraz Pożyczkę Ekspresową na dowolny cel na 0 proc. prowizji.

Warunkiem możliwości złożenia zapisu na akcje jest aktywacja rachunku brokerskiego z dostępem do kanałów zdalnych (telefonu i Internetu). Dzięki temu osoba zainteresowana udziałem w subskrypcji będzie mogła złożyć zapis na akcje w wybranym czasie w trakcie trwania oferty. Dla osób które nie mają możliwości korzystania z kanałów zdalnych DM Pekao wyznaczył 50 punktów w których można dokonać zapisów na akcje drogą tradycyjną./ Bank Pekao SA
Źródło:
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki