REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Monitor i telewizor w jednym

2009-08-27 22:14
publikacja
2009-08-27 22:14

25,6-calowy monitor i odbiornik TV? BenQ informuje o wprowadzeniu na rynek takiej hybrydy - modelu MK2442. Płaski ekran ma oferować wysoką jakość obrazu i dostępny będzie, jak twierdzi producent, w "atrakcyjnej cenie rynkowej".

BenQ MK2442 cechuje czas reakcji 5 ms i praca w rozdzielczości 1080p (Full HD) w częstotliwości 24 herców. Zaimplementowano też technologię Senseye Human Vision, która służyć ma polepszeniu obrazu metodą wykorzystującą zachowanie ludzkiego oka - zapewniać ma jaśniejsze i bardziej intensywne barwy i lepsze detale.



Auto Contrast Enhancement automatycznie reguluje podświetlenie matrycy i windując w efekcie kontrast do 10 000:1 i umożliwia uzyskanie lepszego poziomu czerni. Urządzenie wyposażono również w interfejs HDMI 1.5 w celu zapewniania bezstratnej transmisji obrazu. Producent udziela na urządzenie 24-miesięcznej gwarancji. BenQ MK2442 jest już dostępny w Polsce a sugerowana cena to 1200 złotych.

Źródło: Benq
autor: Piotr Dopart
Źródło:

Do pobrania

benq1jpgbenq1jpg
Tematy
Orange Nieruchomości
Orange Nieruchomości
Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki