Lasy Państwowe dla tych, którzy kochają kontakt z przyrodą

Lasy Państwowe i Polskie Parki Narodowe oferują turystom prawie 4,5 tysiąca miejsc noclegowych. Pełną listę ośrodków i leśniczówek można znaleźć w internecie pod hasłem "Leśny Przewodnik Turystyczny".

Przemysław Przybylski - rzecznik prasowy Lasów Państwowych - przekonuje, że jest to oferta dla wszystkich, którzy kochają kontakt z przyrodą i chcą tanio i wygodnie przenocować.

Ceny noclegów od osoby wahają się od 25 do 60 złotych za dobę. Przemysław Przybylski zachęca mówiąc, że w cenę pobytu wliczone są: "śpiew ptaków, zapach ściółki, grzyby i podglądanie zwierząt".

Serwis zawiera bazę danych o niemal wszystkich leśnych ośrodkach oferujących miejsca noclegowe. Można tu także znależć listę ośrodków edukacyjnych, punktów i ścieżek dydaktycznych.

Przewodnik zawiera bazę danych z adresami i numerami telefonów oraz mapkami ułatwiającymi dojazd do ośrodków. Miłosława Hyży - redaktorka "Leśnego Przewodnika Turystycznego" - uważa, że serwis będzie bardzo przydatny w planowaniu wypoczynku, nie tylko wakacyjnego.

Na razie nie można rezerwować miejsc w tych ośrodkach przez internet. Jest to jedna z opcji, która ma być wprowadzona w pierwszej kolejności, przy aktualizacji serwisu.
Źródło: IAR

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,2% IV 2019
PKB rdr 4,7% I kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,9% III 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 164,53 zł III 2019
Produkcja przemysłowa rdr 9,2% IV 2019

Znajdź profil