REKLAMA

Kibice zapłacą kartami mBanku z wizerunkiem Stadionu Narodowego

2012-06-06 15:20
publikacja
2012-06-06 15:20

W związku z mistrzostwami UEFA EURO 2012 BRE Bank przygotował specjalną, limitowaną serię zbliżeniowych kart płatniczych typu pre-paid z logo mBanku i wizerunkiem Stadionu Narodowego. Karty można nabyć w serwisie aukcyjnym Allegro.


Karty zbliżeniowe będą głównym środkiem płatniczym we wszystkim punktach usługowych na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie, gdzie wyeliminowano obrót gotówkowy. Można będzie nimi zapłacić także na terenie warszawskiej Strefy Kibica oraz w każdym innym punkcie obsługującym płatności zbliżeniowe. Dzięki temu obsługa kibiców zostanie znacznie przyśpieszona.

– Wykorzystanie kart z technologią zbliżeniową to przede wszystkim znaczna oszczędność czasu podczas imprez masowych, kiedy wiele osób chce skorzystać z punktów gastronomicznych w krótkim czasie – wyjaśnia Dariusz Nalepa, dyrektor departamentu bankowości transakcyjnej BRE Banku. – Ponieważ przy płatnościach za transakcje do kwoty 50 zł nie jest wymagane podanie numeru PIN, odbywają się one szybciej – dodaje.

Z mBankowych kart pre-paid będzie można skorzystać zarówno w trakcie mistrzostw, jak i już po nich. – Jest to możliwe, ponieważ kartę w każdej chwili można doładować, wpłacając dowolną kwotę na osobny numer rachunku – wyjaśnia Dariusz Nalepa z BRE Banku i dodaje, że dzięki temu kibice zyskują nie tylko praktyczne narzędzie do szybkich płatności, ale również użyteczną pamiątkę związaną z mistrzostwami w piłce nożnej.

Karty z logo mBanku i wizerunkiem Stadionu Narodowego można zamówić za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro.

W trakcie meczów UEFA EURO 2012, rozgrywanych na Stadionie Narodowym w Warszawie, będzie można płacić również pozostałymi kartami debetowymi i kredytowymi mBanku z funkcją zbliżeniową./ mBank
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Karty

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki