REKLAMA

Jarosław Konieczka nowym Prezesem Zarządu Volkswagen Bank Polska S.A.

2006-07-10 08:10
publikacja
2006-07-10 08:10
Jarosław Konieczka obejmie z dniem 1 sierpnia 2006 roku stanowisko Prezesa Zarządu Volkswagen Bank Polska S.A. w Warszawie. Jarosław Konieczka posiada ponad 12-letnie doświadczenie menedżerskie w zakresie bankowości korporacyjnej i w obszarze kredytowym w Polsce oraz w Niemczech. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym polskiego oddziału Atradius Credit Insurance N.V., wiodącej firmy ubezpieczającej wierzytelności kredytowe na świecie.
Swoją karierę zawodową Jarosław Konieczka rozpoczął w 1992 roku jako analityk rozwoju zjawisk społeczno-ekonomicznych, w Generalnej Dyrekcji ds. Nauki w Parlamencie Europejskim w Luksemburgu. W latach 1994-1995 pracował w bankowości korporacyjnej Hypo Bank AG w Berlinie i Düsseldorfie. Od 1996 do 1997 roku rozwijał swoje umiejętności kierownicze w tym obszarze jako dyrektor zarządzający pionem bankowości korporacyjnej Hypo Bank (Polska) S.A. w Warszawie.

W kolejnym roku Jarosław Konieczka przeszedł do zarządu Bankgesellschaft Berlin (Polska) S.A., w którym w roku 2002 został mianowany prezesem zarządu. W czasie swojej 6-letniej pracy w Bankgesellschaft Berlin (Polska) S.A. odpowiadał między innymi za bankowość korporacyjną, działalność kredytową, zarządzanie ryzykiem oraz audyt wewnętrzny.

W 2004 roku Jarosław Konieczka objął stanowisko dyrektora pionu biura zarządu w Allgemeine Hypotheken Bank Rheinboden we Frankfurcie, a w roku 2005 przeszedł do Atradius Credit Insurance N.V. jako dyrektor zarządzający.


Volkswagen Bank Polska / www.prnews.pl
Źródło:
Tematy
Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki