REKLAMA

Jak oceniasz rządową walkę z koronawirusem? [Sonda]

2020-04-09 14:05
publikacja
2020-04-09 14:05

W ciągu ostatniego miesiąca koronawirus zmienił nasze życie. Nie wszystkie wprowadzane przez rząd rozwiązania cieszą się powszechnym uznaniem. W przededniu dyskusji przy świątecznym stole (w tym roku często w formie wirtualnej), pytamy Państwa o kilka najbardziej palących kwestii.

fot. Corona Borealis Studio / / Shutterstock

Jak oceniasz Tarczę Antykryzysową rządu i NBP, wliczając w to decyzje z minionego tygodnia? (kliknij, jeśli nie widzisz formularza)

Która grupa powinna być objęta największą ochroną? (kliknij, jeśli nie widzisz formularza)

Wybory prezydenckie: (kliknij, jeśli nie widzisz formularza)

Czy popierasz powszechny obowiązek zasłaniania twarzy w miejscach publicznych? (kliknij, jeśli nie widzisz formularza)

Czy popierasz zakaz wstępu do lasów? (kliknij, jeśli nie widzisz formularza)

Czy popierasz zakaz jazdy rowerem w celach rekreacyjnych? (kliknij, jeśli nie widzisz formularza)

Czy popierasz ograniczenia dotyczące liczby osób, które mogą przebywać w sklepie? (kliknij, jeśli nie widzisz formularza)

MZ

Źródło:
Tematy
Zyskaj nawet 250 zł z Kontem 360°

Zyskaj nawet 250 zł z Kontem 360°

Komentarze (27)

dodaj komentarz
grzegorzkubik
Jest sondaż dla TVP. 87% Polaków popiera obecne obostrzenia.
zenonn
Nie zrozumieli co popierają, czy statystyk jest oszustem?
jes
Czyli w skrócie, Kurski podał wyniki.
niedorzeczny
Ja nawet znam takie osoby, którym te obostrzenia się podobają. Tłumaczą to sobie, że one są konieczne dla ograniczenia epidemii, a w dodatku wierzą że one są tylko tymczasowe.
leoto
Ta ankieta tutaj wśród lewactwa i pelikanów nie ma sensu. To tak jakby zrobić ankiete o wspaniałym komunizmie wśród komuchów
jes
Wśród lewactwa? Sądzisz, że tyle tu pisowców?
karbinadel
No, właśnie taką zrobili w komunistycznej TVP
itsofunny
Ale jet coś co nasz łączy wszyscy jesteśmy Polakami :)
cyklonb
Tytuł ankiety jest bałamutny bo rząd nie walczy z koronawirusem tylko ze społeczeństwem, usiłuje je spacyfikować pod system podatkowy.
Epidemia wybuchła w Wuhan i w prowincji której stolicą jest to miasto (zauważcie nie w całych Chinach) pod koniec kompleksowej kontroli firm przez urząd skarbowy poprzedzonej dwu
Tytuł ankiety jest bałamutny bo rząd nie walczy z koronawirusem tylko ze społeczeństwem, usiłuje je spacyfikować pod system podatkowy.
Epidemia wybuchła w Wuhan i w prowincji której stolicą jest to miasto (zauważcie nie w całych Chinach) pod koniec kompleksowej kontroli firm przez urząd skarbowy poprzedzonej dwu letnią obserwacją obrotu, przesyłek, transportu i przelewów bankowych!
Po prostu wirus zniszczył efekt pracy kontrolerów i można zaczynać z czysta karta od nowa a podatku żadnego za okres przeszły dodatkowo nie będzie bo są straty.
itsofunny
Kurczaczek mogę sie z tobą zgodzić tylko w 4 pierwszych słowach dalej nie rozumiem cały czas mowa o chinach ? o jakich kontrolerach ? gdzie w tym wszystkim morał puenta kto zyska kto straci ?

Powiązane: Koronawirus a gospodarka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki