REKLAMA

Jacek Radziwilski i Wojciech Rutkowski w zarządzie Centralnego Domu Maklerskiego Pekao SA

2007-09-26 12:29
publikacja
2007-09-26 12:29
Rada Nadzorcza Centralnego Domu Maklerskiego Pekao SA powołała dwóch nowych członków zarządu spółki. Zostali nimi Jacek Radziwilski oraz Wojciech Rutkowski.

Jacek Radziwilski oraz Wojciech Rutkowski pełnili dotąd funkcje Dyrektorów Zarządzających CDM Pekao SA. Nominacja nowych Członków Zarządu jest wyrazem uznania dla ich dotychczasowych osiągnięć oraz przyczyni się do istotnego wzmocnienia zarządu.

- Jestem przekonany, że nowe nominacje przyczynią się do dalszego intensywnego rozwoju naszego domu maklerskiego, wdrażania innowacyjnych pomysłów oraz realizacji osobistych i zawodowych aspiracji nowych członków zarządu – mówi Jakub Papierski, prezes zarządu CDM Pekao SA.

Rada Nadzorcza zaakceptowała jednocześnie rezygnację Piotra Nałęcza z funkcji wiceprezesa zarządu i podziękowała za jego wkład w rozwój firmy w ostatnich latach. Zarząd CDM Pekao SA składa się obecnie z trzech osób.

Jacek Radziwilski odpowiada w CDM Pekao za działalność związaną z bankowością inwestycyjną i rynkami kapitałowymi m.in. przeprowadzaniem emisji akcji i wprowadzaniem spółek na giełdę.

Wojciech Rutkowski odpowiada za działalność pionu klienta detalicznego, a także będzie bezpośrednio nadzorował prace Departamentu Rozwoju Produktów i Marketingu.


CDM Pekao SA / www.prnews.pl
Źródło:
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki