REKLAMA
TYDZIEŃ Z KRYPTO

INNO GENE S.A.: Zakończenie projektu Genomiczna Mapa Polski przez spółkę stowarzyszoną

2023-07-21 07:23
publikacja
2023-07-21 07:23
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 3 / 2023
Data sporządzenia: 2023-07-21
Skrócona nazwa emitenta
INNO GENE S.A.
Temat
Zakończenie projektu Genomiczna Mapa Polski przez spółkę stowarzyszoną
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Inno-Gene S.A. („Emitent”, „Spółka”) powziął w dniu 20 lipca br. od spółki stowarzyszonej Central Europe Genomics Center Sp. z o.o. ("CEGC") informację o całkowitym wykonaniu projektu Genomiczna Mapa Polski 2. Projekt został zrealizowany dzięki wygraniu procedury przetargowej nr PN 454/2019, której zamawiającym był Instytut Chemii Bioorganicznej PAN. Emitent informował o projekcie komunikatem ESPI nr 13/2019 z dnia 18 listopada 2019.

CEGC poinformowała, że zlecenie zostało w pełni wykonane bez opóźnień i kar umownych. Realizacja umowy zakończyła się w dniu 31 stycznia 2023 roku, strony podpisały odpowiedni protokół końcowy i dokonały rozliczenia finansowego. Zamawiający przyjął raport końcowy bez zastrzeżeń.

Realizacja kluczowego elementu projektu umożliwi konsorcjum przejście do etapu komercjalizacji powstałych baz danych i narzędzi bioinformatycznych. Spółka zależna Emitenta tj. Centrum Badań DNA , jako partner biznesowy konsorcjum w zamian za wniesiony wkład własny do projektu w kwocie ponad 11 mln PLN, będzie posiadała dostęp do całej wytworzonej infrastruktury.

Emitent podaje do wiadomości niniejszą informację ponieważ może mieć wpływ na skonsolidowane i jednostkowe sprawozdanie finansowe.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-07-21 Jacek Wojciechowicz Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Wyjątkowa Wyprzedaż Forda. Hybrydowe SUVy już od 88 900 zł.
Wyjątkowa Wyprzedaż Forda. Hybrydowe SUVy już od 88 900 zł.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki