Hugh Hefner sprzedał posiadłość Playboya za ponad 100 milionów dolarów

Posiadłość Playboya sprzedana. Właściciel Hugh Hefner, słynny założyciel magazynu erotycznego, wystawił Playboy Mansion na aukcję. Luksusowy dom w Los Angeles kupił sąsiad Hefnera.

Hugh Hefner sprzedał posiadłość Playboy'a - kupił ją jego sąsiad za ponad 100 milionów dolarów
Hugh Hefner sprzedał posiadłość Playboy'a - kupił ją jego sąsiad za ponad 100 milionów dolarów (fot. Fred Prouser / Reuters)

Ponad 100 milionów dolarów – tyle miała kosztować posiadłość Playboya, którą Hugh Hefner wystawił na sprzedaż. Teoretycznie można powiedzieć, że nabywca słynnego domu i tak sporo zaoszczędził. Pierwotna oferta opiewała na kwotę ok. 200 milionów dolarów. Jednak eksperci podkreślają, że podobne wille w okolicy kosztują ok. 60 milionów dolarów, a Playboy Mansion lata świetności ma już dawno za sobą.

Kogo stać było na wydanie takiej fortuny? Jak się okazuje, na posiadłość Playboya połasił się sąsiad Hugh Hefnera – Daren Metropoulos, który mieszka tuż obok. Podobno słynie on z imprezowego stylu życia, więc najprawdopodobniej niewiele się zmieni w Playboy Mansion.

A miejsce to od kilkudziesięciu lat słynie z hucznych i wystawnych imprez, na których bywały największe gwiazdy show-biznesu.

Daren Metropoulos przejmie jednak posiadłość Playboya pod pewnymi warunkami. Przede wszystkim w umowie musiał zagwarantować, że dotychczasowy właściciel domu będzie mógł w nim mieszkać dożywotnio. Przypomnijmy, że w kwietniu Hugh Hefner skończył 90 lat. Kolejny warunek to pozostawienie bez zmian ogrodów, które otaczają posiadłość Playboya. Natomiast jeżeli chodzi o wnętrze, to podobno czeka je sporo zmian, gdyż poszczególne pomieszczenia wymagają modernizacji.

Marcin Hołubowicz

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~jestem_z_PIS

kupił Lewy dla kolegów

! Odpowiedz
0 1 ~olo

Pora się rozstać, kostucha już czeka. Teraz wystarczy nieruchomość 1x2x2m.

! Odpowiedz
0 5 ~dennykaż

Właściwy temat na właściwym portalu.

! Odpowiedz
1 11 ~nunulek

A co z " inwentarzem " ?

! Odpowiedz
19 40 ~Tomek

Gdybym miał te 100 mln oraz gdybym mogl wypier... starego dziada to bym kupił.
Darmo bzykanie z mlodymi laskami, pewnie ze 2 lata by sie nie zorietnowały.....
Nie ma nic lepszego niz mloda kobieta, zaden woz, zadna wycieczka, samolot i motor.
Zdrowa baba to esensja zycia faceta...no chyba ze gej.....
Playboy is good life. Das auto!

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 24 ~Andy

te 40 baniek extra to za adres, ktory wszyscy znaja. Nic sie nie zmieni, gwiazdki, ktore chca zrobic 'kariere' beda dalej przyjezdzac pod znany adres tylko teraz zamiast 90-cio latkowi beda dawac 70-cio latkowi. Ot I cala zmiana

! Odpowiedz
3 14 ~Dżejms

Przesiąknięta zapachem nasienia? I za to dołożył 40 baniek?

! Odpowiedz
0 16 ~Dick

Za dojrzałe 90-letnie nasienie trzeba słono zapłacić.

! Odpowiedz
0 36 ~Patafian5 odpowiada ~Dick

Ciężko mi się wypowiedzieć bo jeszcze nigdy czegoś takiego nie kupowałem.

! Odpowiedz
2 2 ~p23

Przesada, rozumujac w ten sposób można pójść dalej w rozważaniach.Każdy dom, w którym przebywa zdrowa kobieta i zdrowy mężczyzna powinien mieć zapach seksu, a tak nie jest.
Z drugiej strony można lepiej spożytkować 100 mln, nie mam tyle, a dom w którym mieszkam przestawia wartość mniejsza niż 1/100 wymienionej kwoty, więc nie wiem jak to wygląda z perspektywy kogoś, kto je ma.
Może spytać Komorowskiego?

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz