REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

HYPERION S.A.: Zawarcie przez spółkę zależną „Małopolska Sieć Szerokopasmowa” Sp. z o.o. ramowej umowy o dostęp do kanalizacji kablowej ze spółką Telekomunikacja Polska S.A.

2013-09-02 08:11
publikacja
2013-09-02 08:11
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 25 / 2013
Data sporządzenia: 2013-09-02
Skrócona nazwa emitenta
HYPERION S.A.
Temat
Zawarcie przez spółkę zależną "Małopolska Sieć Szerokopasmowa" Sp. z o.o. ramowej umowy o dostęp do kanalizacji kablowej ze spółką Telekomunikacja Polska S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
Treść raportu:
Zarząd Hyperion S.A. (dalej "Spółka" lub "Hyperion") z siedzibą w Warszawie przekazuje do publicznej wiadomości, że w dniu dzisiejszym, tj. 02 września 2013 roku otrzymał od spółki zależnej "Małopolska Sieć Szerokopasmowa" Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (MSS) informację o zawarciu w dniu 30 sierpnia 2013 roku przez MSS ze spółką Telekomunikacja Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (TPSA) ramowej umowy o dostęp do kanalizacji kablowej.

MSS po zawarciu umów na wykonanie pasywnej infrastruktury sieci szerokopasmowej oraz dostawę sprzętu aktywnego wraz z montażem w ramach projektu "Małopolska Sieć Szerokopasmowa" dofinansowanego ze środków publicznych na poziomie 64 mln zł w ramach osi Priorytet 1 - Warunki dla rozwoju społeczeństwa opartego na wiedzy, przystąpił do fazy wykonawczej, rozpoczynając ją od podpisania z TPSA Umowy Ramowej o dostęp do kanalizacji kablowej (Umowa Ramowa).

Przedmiotem Umowy Ramowej jest umożliwienie MSS przez TPSA, na warunkach określonych w Umowie Ramowej oraz późniejszych Umowach Szczegółowych, dostępu i korzystania z kanalizacji kablowej w zakresie relacji pomiędzy studniami oraz do budynków w celu:

- ułożenia przez MSS lub jego podwykonawcę w kanalizacji kablowej własnego kabla lub kabli telekomunikacyjnych;
- ułożenia przez MSS lub jego podwykonawcę w kanalizacji pierwotnej własnej kanalizacji wtórnej i ułożeniu w niej własnego kabla telekomunikacyjnego.

O zawarciu umów na wykonanie pasywnej infrastruktury sieci szerokopasmowej oraz dostawę sprzętu aktywnego wraz z montażem w ramach projektu "Małopolska Sieć Szerokopasmowa" Spółka informowała raportem bieżącym nr 22/2013 z dnia 26 sierpnia 2013 roku. O zawarciu umowy o dofinansowanie projektu "Małopolska Sieć Szerokopasmowa" w kwocie 64 mln zł Spółka informowała raportem bieżącym nr 16/2013 z dnia 27 czerwca 2013 roku.

Zawarcie przedmiotowej Umowy Ramowej świadczy o możliwościach i dynamicznym rozwoju MSS jako wehikułu inwestycyjnego dla aktywów telekomunikacyjnych.

Podstawa prawna: art. 56 ust. 1 pkt. 1) ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539).

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2013-09-02 Tomasz Szczypiński Prezes Zarządu
2013-09-02 Marek Południkiewicz Wiceprezes Zarządu
Dodaj Bankier.pl w Google
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki