18,5000 zł
0,00% 0,0000 zł
Grupa RECYKL SA (GRC)

Informacja o zamianie akcji imiennych serii B2 oraz serii C na akcje na okaziciela

Zarząd Spółki Grupa Recykl S.A. z siedzibą w Śremie („Spółka”, „Emitent”) informuje, że działając na podstawie art. 334 § 2 KSH, w związku z wnioskami złożonymi do Spółki przez uprawnionych do tej czynności pełnomocników akcjonariuszy posiadających akcje serii B2 oraz akcje serii C o dokonanie konwersji łącznie 299.600 akcji zwykłych imiennych serii B2 oraz 200.000 akcji zwykłych imiennych serii C na akcje zwykłe na okaziciela, podjął w dniu 11 października 2019 roku Uchwałę nr 1 o dokonaniu zamiany 299.600 akcji zwykłych imiennych serii B2 na akcje zwykłe na okaziciela serii B2 oraz 200.000 akcji zwykłych imiennych serii C na akcje zwykłe na okaziciela serii C.

Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, że konwersja ta, poza zmianą charakteru akcji serii B2 oraz C, tj. ze zwykłych imiennych na zwykłe na okaziciela, nie ma wpływu na ilość i strukturę głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 pkt 5) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu – „Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.