REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

GRUPA LOTOS: Transakcje na instrumentach finansowych Grupy LOTOS S.A. dokonane przez podmiot blisko związany z członkiem Rady Nadzorczej Spółki

2016-06-10 14:51
publikacja
2016-06-10 14:51
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 23 / 2016
Data sporządzenia: 2016-06-10
Skrócona nazwa emitenta
GRUPA LOTOS
Temat
Transakcje na instrumentach finansowych Grupy LOTOS S.A. dokonane przez podmiot blisko związany z członkiem Rady Nadzorczej Spółki
Podstawa prawna
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych
Treść raportu:
Zarząd Grupy LOTOS S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 10.06.2016 r. Grupa LOTOS S.A. otrzymała zawiadomienie o transakcjach na instrumentach finansowych Spółki dokonanych przez PZU Życie S.A., jako podmiot blisko związany z Członkiem Rady Nadzorczej Grupy LOTOS S.A. - Panią Beatą Kozłowską – Chyła, w rozumieniu art. 160 ust. 2 pkt 4 lit. a ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi (Dz. U. z 2014r., poz. 94, z późn. zm.). Pani Beata Kozłowska – Chyła jest członkiem organu zarządzającego PZU Życie S.A. Łączna wartość tych transakcji przekroczyła 5 000 EUR, wg kursów średnich Narodowego Banku Polskiego dla PLN/EUR z dnia zawarcia transakcji.

8 czerwca 2016 roku podmiot PZU Życie S.A.:
- sprzedał 2400 akcji Grupa LOTOS S.A. po średniej cenie 32,44 PLN za akcję,
- sprzedał 6000 akcji Grupa LOTOS S.A. po średniej cenie 32,44 PLN za akcję,
- sprzedał 15 732 akcje Grupa LOTOS S.A. po średniej cenie 32,44 PLN za akcję,

w transakcjach zawartych podczas sesji zwykłej. Transakcje zostały zawarte na rynku regulowanym za pośrednictwem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Podstawą prawną przekazania raportu bieżącego jest art. 160 ust. 4 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (Dz.U. z 2014r., poz. 94, z późn. zm.).

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2016-06-10 Mariusz Machajewski Wiceprezes Zarządu
2016-06-10 Mateusz Aleksander Bonca Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki