REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

GRAAL: Zawiadomienie o zbyciu przez akcjonariusza akcji Emitenta i zmianie udziału akcjonariusza w ogólnej liczbie głosów Emitenta.

2014-08-19 18:22
publikacja
2014-08-19 18:22
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 11 / 2014
Data sporządzenia: 2014-08-19
Skrócona nazwa emitenta
GRAAL
Temat
Zawiadomienie o zbyciu przez akcjonariusza akcji Emitenta i zmianie udziału akcjonariusza w ogólnej liczbie głosów Emitenta.
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd Graal S.A. z siedzibą w Wejherowie, na podstawie art. 70 pkt 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzenia instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych informuje, że w dniu 18 sierpnia 2014 roku otrzymał od Aegon Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego S.A. z siedzibą w Warszawie zawiadomienie o następującej treści:

"Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Wołoskiej 5, zarejestrowane w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000028767 - reprezentujące Aegon Otwarty Fundusz Emerytalny zawiadamia, iż Aegon Otwarty Fundusz Emerytalny w wyniku transakcji zbycia zawartej w dniu 6 sierpnia 2014 roku i rozliczonej w dniu 11 sierpnia 2014 roku zmniejszył stan posiadania akcji spółki GRAAL S.A. (dalej: "Spółka") poniżej 5 % głosów.

AEGON Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. informuje, że według stanu na dzień 11 sierpnia 2014 roku Aegon Otwarty Fundusz Emerytalny posiadał 356 349 akcji Spółki uprawniających do 356 349 głosów w Spółce, co stanowiło 4,4231 % udziału w kapitale zakładowym oraz 4,4231 % ogólnej liczby głosów.

Przed zbyciem akcji Aegon Otwarty Fundusz Emerytalny posiadał 405 508 akcji Spółki, stanowiących 5,0333% kapitału zakładowego, uprawniających do 405 508 głosów w Spółce, stanowiących 5,0333% ogólnej liczby głosów."

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2014-08-19 Robert Wijata Członek Zarządu
Dodaj Bankier.pl w Google
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki